Contact

Gebruik het contactformulier alleen voor algemene vragen. Onder het formulier treft u de namen en contactgegevens aan van de verschillende besturen, commissies, de ledenadministratie, het wedstrijdsecretariaat en de kantine.

Uw naam (verplicht)

Uw email (verplicht)

Onderwerp

Uw bericht

Accommodatie ‘t Tolhus   Telefoon  
Tolhuispark 3   Kantine  (0519) 297 116
9103 SN Dokkum   Bestuurskamer  (0519) 294 404
 
KLIK HIER VOOR EEN PLATTEGROND EN ROUTEBESCHRIJVING
       
Wedstrijdsecretariaat      
Wedstrijdsecretaris Wieger Bakker De Schans 43 (0519) 293 714
       
Openingstijden kantine      
Maandag 19.00-22.30 uur Vrijdag Gesloten
Dinsdag 19.00-22.30 uur Zaterdag 08.00-19.00 uur
Woensdag 19.00-22.30 uur Zondag Gesloten
Donderdag 19.00-23.30 uur    
       
Kantinebeheer      
Coördinatie & Informatie Menno Akkerman Houtmûne 7 (0519) 297 173
Beheer Johan van der Ploeg D.R. Camphuysenstraat 27 (06) 50 221 684
       
Klik op de naam hieronder om een e-mail te sturen naar de persoon.
Algemeen bestuur      
Voorzitter (a.i.) Sjoerd Radersma Gebr. Woudsmastraat 3 (0519) 297 638
Secretaris Tricia van der Velde Wilgenlaan 51 (06) 15 536 036
Penningmeester Menno Kooistra Einekoer 7 (06) 20 216 861
Org. Zaken Senioren Lammert Damsma Potterstraat 1 (06) 10 851 262
Org. Zaken Jeugd Marten Rottiné  J.G.M. Demesstraat 13 (0519) 221 307
Voetbaltechnische Zaken Sjoerd Radersma Gebr. Woudsmastraat 3 (0519) 297 638
Facilitaire Zaken Menno Akkerman Houtmûne 7 (0519) 297 173
       
Jeugdbestuur      
Voorzitter Marten Rottiné J.G.M. Demesstraat 13 (0519) 221 307
Secretaris Aardina Kingma J. Droststraat 18 (0519) 297 548
JO19 & JO17 Heino Buikema Gen. J.P. Gauthierlaan 9 (0519)  294 365
JO15 Wilbert Wensink Mr. J.P. Miedemastraat 38 (06) 15437750
MO19/MO17/MO15 Marten Rottiné J.G.M. Demesstraat 13 (0519) 221 307
JO13/MO13 Miranda Grevink J. Keuningstraat 18 (0519) 297 848
JO11/MO11 (2017) Harm Swart D. Huijser van Reenenstraat 28 (0519) 701 330
JO11/MO11 (2018) Richard Knoop Wettermûne 29 (06) 13 114 945
JO9/JO7 Arjen Louwsma Birdaarderstraatweg 23 (0519) 223 373
       
Technische Commissie Senioren      
Lid Minne Eelkema Flecht 6 (0519) 220 482
Lid Theo Boomsma Drs. S. van Tuinenleane 35 (06) 30 185 137
Lid Jan Koopal D.R. Camphuysenstraat 19 (06) 28 397 467
       
Technische Commissie
Dames
     
Lid Baukje van der Kooi Hogedijken 12 (0519) 297 471
Lid Willem Bakker Achterwei 56 (Damwâld) (06) 13 393 155
Lid Martin Sinia Hogedijken 12 (06) 53 123 203
       
Technische Hart
Jeugd
     
Hoofd Jeugdopleiding Douwe de Val    
Begeleiding jeugdtrainers Eeltje Wiersma Meidoorn 11 (06) 51 461 140
Begeleiding jeugdtrainers Alex Draijer Waterranonkel 22 (0519) 295 106
Begeleiding trainers meiden Popke Alle Veenstra Suiderbaanstraat 7 (0519) 292 944
Coördinator VTON Pieter Santema S. Levystrj. 94 (Westereen) (06) 57 577 240
Aansturing scouting Albert Veen Kalmusstraat 26 (06) 20 278 734
       
Seniorencommissies      
Heren Lammert Damsma Potterstraat 1 (06) 10 851 262
Dames Lammert Damsma Potterstraat 1 (06) 10 851 262
       
Zaalvoetbal      
Coördinator Vacant    
       
Administratie      
Wedstrijdsecretaris Wieger Bakker De Schans 43 (0519) 293 714
Ledenadministratie Aafina Terpstra J.G.M. Demesstraat 14 (0519) 220 492
Contributie-inning Anne Wiersma D.R. Camphuysenstraat 51 (0519) 223 844
       
Commerciële Commissie      
Voorzitter Piet Klaas Vrieswijk Flecht 1 (06) 22807194
Lid Menze Wouda Ds. J.W.B. Cohenstraat 18 (0519) 724 183
Lid Kees de Jong Rhoderterp 4 (06) 48 011 779
Secretaris Marianne van der Vaart Berglaan 27 (Drachten) (06) 53 819 600
       
Vrijwilligerswerk      
Makelaar Gerrit Bijker Wilgenlaan 31 (0519) 293 406
       
Scheidsrechterszaken      
Coördinator Gerrit Bijker Wilgenlaan 31 (0519) 293 406
       
Communicatie      
Website Tineke Admiraal Gen. J.P. Gauthierlaan 24 (0519) 297 383
Clubfotograaf Lammert Damsma Potterstraat 1 (0519) 295 671
Verslaggeving Meindert van der Schaaf Dr. Nic. Radbodusstraat 9 (06) 21 124 915
       
Materialen en velden      
Beheer accommodatie Menno Akkerman Houtmûne 7 (0519) 297 173
Materialen Piet Banga Sitwal 3 (0519) 220 285
Consul velden Jan Zandberg Standermûne 8 (06) 23 948 603

 

Volgende wedstrijd

Thuis
Uit
ZATERDAG 16 DECEMBER 14:30 UUR
COMPETITIEWEDSTRIJD

Tweets

Hoofdsponsors