Op 15 oktober jl. is onze voetbalvereniging Be Quick opgenomen als erkend leerbedrijf in het register van Calabris, kenniscentrum voor leren in de praktijk in Zorg, Welzijn en Sport. De erkenning wordt verleend voor de duur van vier jaar. Een erkend leerbedrijf staat garant voor leermogelijkheden en deskundige begeleiding. Dit betekent letterlijk erkenning voor het feit dat Be Quick een goede en veilige werk- en leeromgeving biedt voor cursisten.

De jeugdopleiding van Be Quick biedt volgens de erkenning leerbedrijf, werkzaamheden aan die behoren tot de werkprocessen van het beroep van jeugdtrainer, waarvoor de cursist wordt opgeleid.
Met deze erkenning als leerbedrijf zet de jeugdafdeling van Be Quick weer een gerichte stap voorwaarts om het jeugdvoetbal bij Be Quick structureel op een nog hoger niveau te krijgen.
Wij zijn hier als vereniging uiteraard bijzonder trots op.
TC jeugd