Wedstrijdinformatie

Laatst gewijzigd op: 20 april 2018 om 23:13 uur

Op deze pagina plaatst het wedstrijdsecretariaat alle informatie rondom de beker- en competitiewedstrijden, onder meer de wijzigingen, de aanvangstijden en de namen van de scheidsrechters tref je op deze pagina aan.

  • Voor vragen over wedstrijden neem je contact op met Wieger Bakker, telefoon 06-20583319
  • Voor vragen over scheidsrechtersaanstellingen neem je contact op met Gerrit Bijker, telefoon 0519-293406

Programma maandag 16 april 2018

Tijd Thuis team Uit team Scheidsrechter
 18.30  Be Quick JO13-1  Oostergo 13-2
 Dinsdag 17 april
 18.45  Griffioen 2  Be Quick 3
 18.45  SC Stiens 4  Be Quick 6
 18.45  SC Stiens MO15-1  Be Quick MO15-1
 18.45  Be Quick JO17-4  Zwaagwesteinde JO17-2
 Woensdag 18 april
 18.30  Be Quick MO11-2  Ropta Boys MO11-1
 Donderdag 19 april
18.45 Be Quick MO13-1 Blauw Wit MO13-2
Zaterdag 21 april
15:00 Be Quick D 1 Gorecht 1  R.M. Berends
12:30 Be Quick D 2 Fean’58 2  K.Rozema
14:30 GSVV 2 Be Quick D 3
17.00 Be Quick D 4 Blauw Wit ’34 5 Theo Stockmann
15:00 Friese Boys 3 Be Quick D 5  Afgelast
16.00 Be Quick D 6 Leovardia 7 AfgelastJ.D. van der Veen
10.30 Be Quick D JO19-1 S.C. Stiens JO19-1 A.C. de Roos
09:00 Wilper Boys De JO19-1 Be Quick D JO19-2
10:30 Be Quick D JO17-1 Buitenpost JO17-1 M.A.Bosma
19.00 Be Quick D JO17-2 Harkema Opeinde JO17-1 verplaatst 15 mei Barry van Duren
11:00 Wykels Hallum JO17-1 Be Quick D JO17-3
09:00 VIOD JO17-1G Be Quick D JO17-4
12:30 Be Quick D JO15-1 SWZ Boso Sneek JO15-1 J.Groenewoud
13:15 Be Quick D JO15-2 TFS JO15-1 Wessel Hoogterp
14.15 Be Quick D JO15-3 Suameer JO15-1G Marcel Kooistra
09:30 Wardy JO15-1 Be Quick D JO15-4
15:00 Be Quick D JO15-5 Dokkum JO15-2G Jesse Nutma
11:30 Be Quick D JO13-1 Drachtster Boys JO13-2
08:45 Be Quick D JO13-4 VIOD JO13-1G Livius Kooistra
08:45 Be Quick D JO13-5 Ropta Boys JO13-1G Jorrit Kemper
10:15 Frisia JO11-2 Be Quick D JO11-1
10:15 Rijperkerk JO11-1 Be Quick D JO11-2
10:00 Anjum JO11-1 Be Quick D JO11-3
09:00 Friese Boys JO11-2 Be Quick D JO11-4
10:30 Birdaard FC JO11-2 Be Quick D JO11-5
10:00 Be Quick D JO11-6 Amelandia JO11-3G Pieter R. de Jong
09:00 Drachtster Boys JO11-4 Be Quick D JO11-7
08:45 Be Quick D JO9-1 VC Trynwalden JO9-1
09:00 Frisia JO9-2 Be Quick D JO9-2
11:30 Aengwirden JO9-2G Be Quick D JO9-3
10:15 Eastermar JO9-2 Be Quick D JO9-4
10.00 Ropta Boys JO9-4 Be Quick D JO9-5
08:45 Be Quick D JO9-6 Jacob St. JO9-1G
09:00 Trinitas JO9-1 Be Quick D JO9-7
08.45 Be Quick D JO9-8 Bakkeveen JO9-2
14:30 Nieuw Roden VR1 Be Quick D VR1
14.30 Be Quick D VR2 SC Berlikum VR1 Andries de Haan
10:15 Gorecht MO17-1 Be Quick D MO17-1
12:30 Be Quick D MO15-1 S.C. Stiens MO15-1 Marianne vd Vaart
14:00 Blauw Wit ’34 MO15-2 Be Quick D MO15-2
11.00 Ropta Boys MO13-1 Be Quick D MO13-1
08.45 Be Quick D MO13-2 Suameer MO13-1 Job Hoogteijling
08:45 Be Quick D MO11-1 HFC ’15 MO11-1 Brent Hofstra
10:00 Be Quick D MO11-2 Geel Wit MO11-1 Mirko Bouma
Maandag   23 april  
20.00 Be Quick JO19-1 Heerv Boys JO19-1 A.Roos
Dinsdag 24 april
20:00 Groen Geel 2 Be Quick D 2
19.00 Dr. Boys 4 Be Quick 4
18.45 Be Quick D 5 ASC 2
18.45           Frisia JO15-1                        Be Quick JO15-1                   Beker
 18.45           Be Quick MO13-1                Anjum MO13-1
Woensdag 25 april
 18.30  Sweach MO17-1  Be Quick MO17-1  Beker
18:45 FVC JO13-1G Be Quick D JO13-1
18.30 Be Quick JO11-1 VIOD JO11-1
18:30 Kootstertille JO11-2G Be Quick D JO11-4
18.45                ONT MO11-1                      Be Quick MO11-1                Beker
Donderdag  26 april  
18:30 Ternaard JO13-1 Be Quick D JO13-3

 

Volgende wedstrijd

Thuis
Uit
COMPETITIEWEDSTRIJD
21 APRIL - 15:00 UUR

Tweets

Hoofdsponsors