• Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterDetails
    18 okt. AFGELASTBe Quick D VR4 - Wykels Hallum VR1
    18 okt. 19:50FC Birdaard 45+1 - Be Quick D 45+1
    18 okt. 19:50FC Burgum VR4 - Be Quick D VR3
    18 okt. AFGELASTBe Quick D VR4 - V en V'68 VR1
    18 okt. 20:10Blauw Wit '34 VR4 - Be Quick D VR3
    18 okt. 20:30Be Quick D 45+1 - Dokkum 45+1
    18 okt. 20:30Be Quick D VR3 - LAC Frisia 1883 VR1
    18 okt. 20:30VCR 35+1 - Be Quick D 35+2
    18 okt. AFGELASTMarrum VR1 - Be Quick D VR4
    18 okt. 20:50Be Quick D VR3 - Leeuwarder Zwaluwen VR1
    18 okt. 20:50Ropta Boys 45+1 - Be Quick D 45+1
    19 okt. 08:45Be Quick D MO13-1 - SJO Feanstars MO13-1
    19 okt. 09:00SJO Feanstars JO17-3 - Be Quick D JO17-3R. (Rienk) de Boer
    19 okt. 10:00Be Quick D JO10-3 - Marrum JO10-1
    19 okt. AFGELASTSt.Annaparochie JO8-2 - Be Quick D JO8-2
    19 okt. 10:30Be Quick D JO19-3 - SJO Feanstars JO19-2
    19 okt. 10:30Be Quick D JO17-4 - SJO Pekela 2000 JO17-1
    19 okt. 11:00Geel Wit MO13-1 - Be Quick D MO13-1V (Vinc) Brouwer
    19 okt. 12:00SC Joure 2 - Be Quick D 2J. (Jan) Koeling
    19 okt. 12:30Be Quick D JO19-2 - SC Twijzel JO19-1M. (Marcel) Kooistra
    19 okt. 12:45Leeuwarder Zwaluwen 11 - Be Quick D 8
    19 okt. 14:30Be Quick D 7 - Anjum 2Afgeschermd
    19 okt. 14:30SC Joure 1 - Be Quick D 1J.H. (Jan Hendrik) Hadders
    21 okt. 21:00G.S.F.V. Drs. Vijfje 25 - Be Quick D 2D. (Dick) Adema
    23 okt. 19:00Harkemase Boys MO17-2 - Be Quick D MO17-1
    23 okt. 20:00ASC 1 - Be Quick D 1Afgeschermd
    25 okt. 19:30WTOC VR3 - Be Quick D VR5
    25 okt. 19:50Be Quick D VR5 - Ropta Boys VR1
    25 okt. 20:10Be Quick D VR5 - De Lauwers VR2
    25 okt. 20:30VIOD VR3 - Be Quick D VR5
    26 okt. 08:45Be Quick D JO10-3 - Dokkum JO10-1G
    26 okt. 08:45Be Quick D JO10-4G - Blauw Wit '34 JO10-4
    26 okt. 08:45Be Quick D JO11-2 - Leovardia JO11-2
    26 okt. 08:45Be Quick D JO13-1 - SC Joure JO13-1
    26 okt. 08:45Be Quick D MO15-2 - VC Trynwalden MO15-1
    26 okt. 08:45Be Quick D JO9-3G - LAC Frisia 1883 JO9-4
    26 okt. 09:00VC Trynwalden JO8-1 - Be Quick D JO8-1
    26 okt. 09:00Gomos JO13-2 - Be Quick D JO13-2
    26 okt. 09:30Anjum JO9-1 - Be Quick D JO9-2G
    26 okt. 10:00Urk MO13-1 - Be Quick D MO13-1D. (Dirk) Remmelzwaal
    26 okt. 10:30Be Quick D JO19-1 - Blauw Wit '34 JO19-1J.P. (Jesper) IJkema
    26 okt. 10:30Be Quick D JO13-3 - Drogeham JO13-1
    26 okt. 10:30Be Quick D MO17-1 - Harkemase Boys MO17-2
    26 okt. 10:30Be Quick D JO17-1 - Drachtster Boys JO17-2W. (Willem) de Vries
    26 okt. 10:30Kollum JO10-1 - Be Quick D JO10-2
    26 okt. 11:00Geel Wit JO11-1 - Be Quick D JO11-3GAfgeschermd
    26 okt. 12:15VIOD 2 - Be Quick D 3
    26 okt. 12:30Be Quick D 2 - Heerenveense Boys 2S. (Santosh) Sital
    26 okt. 12:30Be Quick D JO17-4 - FC Burgum JO17-3
    26 okt. 12:30SJO Broekster Walden JO15-2 - Be Quick D JO15-3
    26 okt. 12:55Blauw Wit '34 JO19-3 - Be Quick D JO19-3
    26 okt. 13:50Zeerobben JO17-2 - Be Quick D JO17-2A. (Anne) Bleeker
    26 okt. 14:30Be Quick D 6 - SC Veenwouden 3
    26 okt. 14:30Leeuwarder Zwaluwen VR1 - Be Quick D VR1
    26 okt. 14:30VC Trynwalden 2 - Be Quick D 4
    26 okt. 14:30VIOD VR1 - Be Quick D VR2
    26 okt. 15:00Be Quick D 1 - Hardegarijp 1R. (Robert) Jager
    26 okt. 15:00Be Quick D 7 - Friese Boys 3
    28 okt. 21:30De Herauten 2 - Be Quick D 1Mw. J. (Jeanet) Foppele
    30 okt. 19:30Be Quick D JO15-1 - FC Burgum JO15-1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 okt.Be Quick D JO13-1 - Zeerobben JO13-12 - 3
    12 okt.Be Quick D JO15-3 - Drachtster Boys JO15-40 - 6
    12 okt.Be Quick D MO15-2 - Kollum MO15-16 - 3
    12 okt.Buitenpost JO19-2 - Be Quick D JO19-24 - 3
    12 okt.Anjum MO17-1 - Be Quick D MO17-12 - 3
    12 okt.Ternaard JO11-1 - Be Quick D JO11-3G5 - 2
    12 okt.Be Quick D JO11-2 - ST Stiens/DTD JO11-21 - 3
    12 okt.Holwerd MO13-1d - Be Quick D MO13-21 - 7
    12 okt.Be Quick D JO15-1 - ST Stiens/DTD JO15-12 - 1
    12 okt.Be Quick D JO19-1 - DZOH JO19-13 - 3
    12 okt.WTOC JO13-1G - Be Quick D JO13-418 - 0
    12 okt.Be Quick D JO13-3 - Zwaagwesteinde JO13-10 - 5
    12 okt.Peize JO13-1 - Be Quick D JO13-21 - 1
    12 okt.Be Quick D JO17-3 - Suameer JO17-14 - 1
    12 okt.ST Rijperkerk/Suawoude JO15-1 - Be Quick D JO15-22 - 4
    12 okt.Irnsum JO17-1 - Be Quick D JO17-21 - 0
    12 okt.The Knickerbockers VR2 - Be Quick D VR1
    12 okt.Be Quick D JO17-1 - SC Joure JO17-22 - 2
    12 okt.Be Quick D 2 - Broekster Boys 23 - 0
    12 okt.LAC Frisia 1883 JO11-1 - Be Quick D JO11-13 - 0
    12 okt.Be Quick D 7 - WWS 21 - 1
    12 okt.VV Opende VR1 - Be Quick D VR24 - 0
    12 okt.Be Quick D 3 - Oostergo 20 - 3
    12 okt.Be Quick D 1 - S.C. Stiens 13 - 1
    12 okt.Be Quick D 8 - SSS'68 21 - 6
    18 okt.Be Quick D 35+1 - Ropta Boys 35+13 - 0
    18 okt.Be Quick D 45+1 - VCR 45+10 - 1
    18 okt.Be Quick D VR4 - Wykels Hallum VR1
    18 okt.VIOD 35+1 - Be Quick D 35+22 - 1
    18 okt.Be Quick D 35+2 - Broekster Boys 35+23 - 1
    18 okt.Be Quick D VR4 - V en V'68 VR1
    18 okt.Broekster Boys 35+1 - Be Quick D 35+12 - 1
    18 okt.Marrum VR1 - Be Quick D VR4