• Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 sep.Be Quick D JO11-2 - SJO Broekster Walden JO11-10 - 12
    14 sep.Be Quick D MO13-2 - Ropta Boys MO13-13 - 1
    14 sep.Be Quick D JO12-1G - CVO JO12-1G1 - 8
    14 sep.Be Quick D MO15-2 - Anjum MO15-10 - 5
    14 sep.Dokkum JO17-1 - Be Quick D JO17-33 - 5
    14 sep.ST Blija/Holwerd JO13-1 - Be Quick D JO13-20 - 10
    14 sep.Be Quick D JO17-2 - Geel Wit JO17-1
    14 sep.VCR JO11-1 - Be Quick D JO11-3G11 - 0
    14 sep.Be Quick D JO13-1 - FC Burgum JO13-11 - 1
    14 sep.Be Quick D JO15-2 - Ropta Boys JO15-10 - 7
    14 sep.Buitenpost JO15-2 - Be Quick D JO15-33 - 3
    14 sep.ST Stiens/DTD MO15-1 - Be Quick D MO15-10 - 1
    14 sep.Veendam 1894 JO15-1 - Be Quick D JO15-12 - 1
    14 sep.Be Quick D JO13-3 - Leovardia JO13-26 - 2
    14 sep.Wykels Hallum JO19-1 - Be Quick D JO19-23 - 1
    14 sep.Be Quick D MO19-1 - Kollum MO19-14 - 2
    14 sep.VIOD 2 - Be Quick D 62 - 1
    14 sep.Be Quick D JO19-3 - SJO Broekster Walden JO19-23 - 1
    14 sep.Harkemase Boys 2 - Be Quick D 23 - 0
    14 sep.Be Quick D JO17-4 - ST Grijpskerk/De Lauwers JO17-25 - 2
    14 sep.FC Burgum 3 - Be Quick D 34 - 1
    14 sep.Be Quick D 8 - VCR 23 - 2
    14 sep.Akkrum JO19-1 - Be Quick D JO19-11 - 2
    14 sep.VIOD VR1 - Be Quick D VR22 - 0
    14 sep.VR1 - Buitenpost VR112 - 0
    14 sep.Gruno 1 - Be Quick D 12 - 3
    17 sep.Be Quick D JO11-1 - Hardegarijp JO11-18 - 1
    18 sep.SJO Broekster Walden MO17-1 - Be Quick D MO17-11 - 2
    18 sep.Futsal Buitenpost/The Point 3 - Be Quick D 18 - 3
    18 sep.VC Trynwalden 2 - Be Quick D 29 - 3
    19 sep.Be Quick D 2 - Broekster Boys 22 - 3
    19 sep.Blauw Wit '34 VR2 - Be Quick D VR211 - 5
    20 sep.Be Quick D VR4 - Marrum VR13 - 0
    20 sep.Be Quick D VR5 - De Lauwers VR20 - 2
    20 sep.VCR 35+1 - Be Quick D 35+20 - 3
    20 sep.Ropta Boys 45+1 - Be Quick D 45+13 - 1
    20 sep.Be Quick D 35+2 - VIOD 35+15 - 0
    20 sep.Wykels Hallum VR1 - Be Quick D VR40 - 8
    20 sep.Be Quick D VR5 - VIOD VR30 - 3
    20 sep.Dokkum 45+1 - Be Quick D 45+10 - 0
    20 sep.Be Quick D VR4 - V en V'68 VR12 - 1
    20 sep.Ropta Boys VR1 - Be Quick D VR56 - 0
    20 sep.Broekster Boys 35+2 - Be Quick D 35+21 - 4
    20 sep.WTOC VR3 - Be Quick D VR53 - 0
    21 sep.FC Burgum MO15-1 - Be Quick D MO15-2
    21 sep.Be Quick D JO11-1 - FC Burgum JO11-12 - 4
    21 sep.Be Quick D JO13-2 - S.V. Haulerwijk JO13-1G2 - 2
    21 sep.Be Quick D JO11-3G - VC Trynwalden JO11-21 - 5
    21 sep.Be Quick D JO13-4 - Jistrum JO13-1G1 - 9
    21 sep.SC Bolsward MO13-1 - Be Quick D MO13-11 - 2
  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterDetails
    21 sep. AFGELASTFC Burgum MO15-1 - Be Quick D MO15-2J (Jaap) van Bruggen
    21 sep. 09:00Harkemase Boys JO13-1 - Be Quick D JO13-3A. (Auke) van der Wal
    21 sep. 09:00Ouwe Syl JO11-1 - Be Quick D JO11-2
    21 sep. 10:15Buitenpost JO8-2 - Be Quick D JO8-2
    21 sep. 11:00Ternaard JO10-1 - Be Quick D JO10-2
    21 sep. 12:00Blauw Wit '34 JO10-2 - Be Quick D JO10-1
    21 sep. 12:30Be Quick D VR2 - Oranje Nassau VR3Afgeschermd
    21 sep. 12:30Be Quick D 4 - FC Birdaard 2B. (Barry) van Duren
    21 sep. 12:30Be Quick D JO17-3 - SJO Broekster Walden JO17-2M. (Meindert) van der Hoek
    21 sep. 12:45Suameer 2 - Be Quick D 7
    21 sep. 13:00Be Quick D JO17-2 - FC Birdaard JO17-1Afgeschermd
    21 sep. 13:45FVC JO15-1 - Be Quick D JO15-1
    21 sep. 14:15MKV'29 MO19-1 - Be Quick D MO19-1J. (Jan) Smit
    21 sep. 14:30Be Quick D 6 - VC Trynwalden 3S (Sierd) Vrieswijk
    21 sep. 14:30Be Quick D JO17-4 - Friesland JO17-1J.A. (Jelle) van der Hoek
    21 sep. 14:30SC Veenwouden 1 - Be Quick D 1H. (Hans) Noppers
    21 sep. 14:30SC Twijzel 2 - Be Quick D 3
    21 sep. 14:30Urk 3 - Be Quick D 2R.P. (Ronald) Bekema
    21 sep. 15:00Be Quick D VR1 - Groen Geel VR1Afgeschermd
    26 sep. 20:00Be Quick D VR2 - GAVC VR2R. (Rienk) de Boer
    26 sep. 20:55Be Quick D 1 - Blauw Wit '34 2R. (Rienk) de Boer
    27 sep. 19:30Eastermar 3 - Be Quick D 5
    28 sep. 08:30FC Burgum JO13-1 - Be Quick D JO13-1
    28 sep. 08:45Be Quick D JO8-2 - VEV'67 JO8-4
    28 sep. 08:45Be Quick D MO13-2 - Grijpskerk MO13-1
    28 sep. 08:45Be Quick D JO9-2G - Ropta Boys JO9-1
    28 sep. 08:45Be Quick D JO11-2 - Ropta Boys JO11-1
    28 sep. 08:45Be Quick D MO15-2 - ST Friese Boys/WTOC MO15-1
    28 sep. 08:45Be Quick D JO10-2 - Harkema Opeinde JO10-1
    28 sep. 08:45Be Quick D JO15-1 - SC Franeker JO15-1
    28 sep. 08:45Be Quick D JO10-1 - Marum JO10-1
    28 sep. 08:45Wardy JO10-1 - Be Quick D JO10-3
    28 sep. 09:00ST Stiens/DTD JO11-1 - Be Quick D JO11-1
    28 sep. 09:10Ropta Boys JO9-2 - Be Quick D JO9-3G
    28 sep. 10:00ST Rijperkerk/Suawoude JO17-1 - Be Quick D JO17-4
    28 sep. 10:00Twijzel SC JO15-1G - Be Quick D JO15-2
    28 sep. 10:15Marum JO9-1 - Be Quick D JO9-1G
    28 sep. 10:30Be Quick D JO13-3 - VCR JO13-1G
    28 sep. 10:30Be Quick D JO19-1 - ONS Sneek JO19-1K.E. (Klaas) Hofstede
    28 sep. 10:30Be Quick D JO15-3 - Leeuwarder Zwaluwen JO15-2
    28 sep. 10:30Be Quick D MO13-1 - Olympia'28 MO13-1
    28 sep. 10:30Oostergo JO11-1 - Be Quick D JO11-3G
    28 sep. 10:30ONT MO15-1 - Be Quick D MO15-1
    28 sep. 10:30VCR JO8-1 - Be Quick D JO8-1
    28 sep. 10:30Rijperkerk JO13-1 - Be Quick D JO13-4
    28 sep. 11:15LAC Frisia 1883 JO10-4 - Be Quick D JO10-4G
    28 sep. 12:00FC Burgum JO17-2 - Be Quick D JO17-3
    28 sep. 12:00Minnertsga JO19-1 - Be Quick D JO19-2
    28 sep. 12:15SIOS VR1 - Be Quick D VR1
    28 sep. 12:30Be Quick D MO19-1 - FC Burgum MO19-1
    28 sep. 12:30Be Quick D JO19-3 - Drachtster Boys JO19-4
    28 sep. 12:30Be Quick D 2 - The Knickerbockers 3M. (Mattijs) Boltjes
    28 sep. 12:45Be Quick D JO17-1 - Leovardia JO17-1J.B. (Johan) Huisjes
    28 sep. 14:00fc Harlingen JO17-1 - Be Quick D JO17-2
    28 sep. 14:30Fc. Grootegast VR1 - Be Quick D VR2
    28 sep. 14:30Hardegarijp 3 - Be Quick D 4G. (Gerrit) Hooijenga
    28 sep. 14:45Be Quick D 7 - Eastermar 2
    28 sep. 14:45Be Quick D 3 - Anjum 2
    28 sep. 14:45Be Quick D 8 - Leeuwarder Zwaluwen 12
    28 sep. 15:00Be Quick D 1 - 't Fean'58 1A (Adem) Secer