• Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 sep.Be Quick D 2 - Potetos 119 - 4
    13 sep.Dokkum 45+1 - Be Quick D 45+10 - 2
    13 sep.Ropta Boys 35+1 - Be Quick D 35+10 - 4
    13 sep.Be Quick D 45+1 - VCR 45+10 - 4
    13 sep.Be Quick D 45+1 - FC Birdaard 45+10 - 1
    13 sep.Be Quick D 35+1 - Broekster Boys 35+12 - 4
    13 sep.Ropta Boys 45+1 - Be Quick D 45+12 - 0
    14 sep.Be Quick D JO11-2 - SJO Broekster Walden JO11-10 - 12
    14 sep.Be Quick D MO13-2 - Ropta Boys MO13-13 - 1
    14 sep.Be Quick D JO12-1G - CVO JO12-1G1 - 8
    14 sep.Be Quick D MO15-2 - Anjum MO15-10 - 5
    14 sep.Dokkum JO17-1 - Be Quick D JO17-33 - 5
    14 sep.ST Blija/Holwerd JO13-1 - Be Quick D JO13-20 - 10
    14 sep.Be Quick D JO17-2 - Geel Wit JO17-1
    14 sep.VCR JO11-1 - Be Quick D JO11-3G11 - 0
    14 sep.Be Quick D JO13-1 - FC Burgum JO13-11 - 1
    14 sep.Be Quick D JO15-2 - Ropta Boys JO15-10 - 7
    14 sep.ST Stiens/DTD MO15-1 - Be Quick D MO15-10 - 1
    14 sep.Veendam 1894 JO15-1 - Be Quick D JO15-12 - 1
    14 sep.Buitenpost JO15-2 - Be Quick D JO15-33 - 3
    14 sep.Be Quick D JO13-3 - Leovardia JO13-26 - 2
    14 sep.Wykels Hallum JO19-1 - Be Quick D JO19-23 - 1
    14 sep.Be Quick D MO19-1 - Kollum MO19-14 - 2
    14 sep.VIOD 2 - Be Quick D 62 - 1
    14 sep.Be Quick D JO19-3 - SJO Broekster Walden JO19-23 - 1
    14 sep.Harkemase Boys 2 - Be Quick D 23 - 0
    14 sep.Be Quick D JO17-4 - ST Grijpskerk/De Lauwers JO17-25 - 2
    14 sep.FC Burgum 3 - Be Quick D 34 - 1
    14 sep.Be Quick D 8 - VCR 23 - 2
    14 sep.VIOD VR1 - Be Quick D VR22 - 0
    14 sep.Akkrum JO19-1 - Be Quick D JO19-11 - 2
    14 sep.Be Quick D VR1 - Buitenpost VR112 - 0
    14 sep.Gruno 1 - Be Quick D 12 - 3
    17 sep.Be Quick D JO11-1 - Hardegarijp JO11-18 - 1
    18 sep.SJO Broekster Walden MO17-1 - Be Quick D MO17-11 - 2
    18 sep.Futsal Buitenpost/The Point 3 - Be Quick D 18 - 3
    18 sep.VC Trynwalden 2 - Be Quick D 29 - 3
  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterDetails
    19 sep. 20:00Be Quick D 2 - Broekster Boys 2E (Erik) Holtrop
    19 sep. 20:00Blauw Wit '34 VR2 - Be Quick D VR2Afgeschermd
    20 sep. 19:30Be Quick D VR5 - De Lauwers VR2
    20 sep. 19:30Be Quick D VR4 - Marrum VR1
    20 sep. 19:30VCR 35+1 - Be Quick D 35+2
    20 sep. 19:50Ropta Boys 45+1 - Be Quick D 45+1
    20 sep. 19:50Leeuwarder Zwaluwen VR1 - Be Quick D VR3
    20 sep. 20:00Be Quick D 35+2 - VIOD 35+1T. (Theo) Stockmann
    20 sep. 20:00Wykels Hallum VR1 - Be Quick D VR4
    20 sep. 20:10Be Quick D VR5 - VIOD VR3
    20 sep. 20:10Dokkum 45+1 - Be Quick D 45+1
    20 sep. 20:10Blauw Wit '34 VR4 - Be Quick D VR3
    20 sep. 20:30Be Quick D 45+1 - FC Birdaard 45+1
    20 sep. 20:30Be Quick D VR3 - FC Burgum VR4
    20 sep. 20:30Be Quick D VR4 - V en V'68 VR1
    20 sep. 20:30Ropta Boys VR1 - Be Quick D VR5
    20 sep. 20:30Broekster Boys 35+2 - Be Quick D 35+2
    20 sep. 20:50Be Quick D 45+1 - VCR 45+1
    20 sep. 20:50Be Quick D VR3 - LAC Frisia 1883 VR1
    20 sep. 20:50WTOC VR3 - Be Quick D VR5
    21 sep. 08:30FC Burgum MO15-1 - Be Quick D MO15-2J (Jaap) van Bruggen
    21 sep. 08:45Be Quick D JO13-2 - S.V. Haulerwijk JO13-1GM. (Marcel) Kooistra
    21 sep. 08:45Be Quick D JO9-1G - Grootegast Fc. JO9-1M
    21 sep. 08:45Be Quick D JO11-3G - VC Trynwalden JO11-2R. (Remco) Kok
    21 sep. 08:45Be Quick D JO8-1 - Wardy JO8-1
    21 sep. 08:45Be Quick D JO9-3G - Blauw Wit '34 JO9-6
    21 sep. 08:45Be Quick D JO11-1 - FC Burgum JO11-1Afgeschermd
    21 sep. 09:00SC Bolsward MO13-1 - Be Quick D MO13-1
    21 sep. 09:00Harkemase Boys JO13-1 - Be Quick D JO13-3
    21 sep. 09:00Ouwe Syl JO11-1 - Be Quick D JO11-2
    21 sep. 09:15Be Quick D JO13-4 - Jistrum JO13-1GAfgeschermd
    21 sep. 10:00Be Quick D JO10-3 - Marrum JO10-1
    21 sep. 10:15Ropta Boys MO13-1 - Be Quick D MO13-2
    21 sep. 10:15Buitenpost JO8-2 - Be Quick D JO8-2
    21 sep. 10:15FC Birdaard JO9-1 - Be Quick D JO9-2G
    21 sep. 10:30Be Quick D MO17-1 - St.Annaparochie MO17-1Afgeschermd
    21 sep. 10:30Be Quick D JO13-1 - VEV'67 JO13-1Afgeschermd
    21 sep. 10:30Achilles 1894 JO19-1 - Be Quick D JO19-1W.D. (Wilmar) van den Berg
    21 sep. 10:30Buitenpost JO17-1 - Be Quick D JO17-1R. (Rob) Geurten
    21 sep. 10:30ST Blija/Holwerd JO15-1 - Be Quick D JO15-3
    21 sep. 10:45Be Quick D MO15-1 - Hardegarijp MO15-1Afgeschermd
    21 sep. 11:00Ternaard JO10-1 - Be Quick D JO10-2
    21 sep. 11:15Be Quick D JO15-2 - Rottevalle JO15-1GJ. (Justin) Renkema
    21 sep. 12:00Blauw Wit '34 JO10-2 - Be Quick D JO10-1
    21 sep. 12:30Be Quick D VR2 - Oranje Nassau VR3Afgeschermd
    21 sep. 12:30Be Quick D JO17-3 - SJO Broekster Walden JO17-2M. (Meindert) van der Hoek
    21 sep. 12:30Be Quick D 4 - FC Birdaard 2B. (Barry) van Duren
    21 sep. 12:30Leeuwarder Zwaluwen 11 - Be Quick D 8
    21 sep. 12:45Suameer 2 - Be Quick D 7
    21 sep. 13:00Be Quick D JO17-2 - FC Birdaard JO17-1Afgeschermd
    21 sep. 13:45FVC JO15-1 - Be Quick D JO15-1
    21 sep. 14:15MKV'29 MO19-1 - Be Quick D MO19-1
    21 sep. 14:30Be Quick D 6 - VC Trynwalden 3S (Sierd) Vrieswijk
    21 sep. 14:30Be Quick D JO17-4 - Friesland JO17-1J.A. (Jelle) van der Hoek
    21 sep. 14:30Urk 3 - Be Quick D 2R.P. (Ronald) Bekema
    21 sep. 14:30SC Veenwouden 1 - Be Quick D 1R. (René) Wijma
    21 sep. 14:30SC Twijzel 2 - Be Quick D 3
    21 sep. 15:00Be Quick D JO19-2 - SC Twijzel JO19-1T. (Theo) Stockmann
    21 sep. 15:00Be Quick D VR1 - Groen Geel VR1Afgeschermd
    26 sep. 20:00Be Quick D VR2 - GAVC VR2R. (Rienk) de Boer