• Be Quick D 1 VE zaterdag speeldag man

  • A- selectie Be Quick Dokkum seizoen 2019/2020

    Voorste rij v.l.n.r. Marco Boomsma, Gert Jan Koopmans, Remco de Graaf, Rutger Atema, Dick Sangers (trainer/coach) Eelke Kooistra, Nick Keekstra, Frits Veenema, Aron Beintema
    Middelste rij v.l.n.r. Leendert Adema (verzorger), Alex Draijer (ass. trainer), Jelle Okma, Janco Wiersma, Jordi van der Weg, Raoul Buwalda, Rindert Ykema, Simon Regnerus (keepers trainer), Jeroen Pel (fysiotherapeut)
    Achterste rij v.l.n.r. Jan Bangma (teamleider), Friso Sterrenburg, Jan Jaap de Boer, Hidde Reitsma, Iwan Draijer, Ynte Koopal, Piet Raap, Rudolf Bangma Johan Hoeksma (grensrechter)

    Op de foto ontbreken: Aldert Hietkamp, Marten Hoeksma, Nanning Bulthuis, Koen Blom, Corijn Wiersma

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bosma, MarkTechnische stafTrainer/coach
    Driessen, HMedische stafVerzorger
    Pel, JeroenMedische stafFysiotherapeut
    wensink, WilbertOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 nov. 15:00Be Quick D - vv NijlandSportpark Tolhuispark
    28 nov. 15:00Marum - Be Quick DSportpark De Holten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 okt.Be Quick D - Hardegarijp
    24 okt.FC Wolvega - Be Quick D
  • Poulestanden Be Quick D (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Be Quick D44001621412
    2FC Wolvega4310102810
    3VEV'67422013678
    4Zuidhorn32105147
    5Kollum4202101006
    6Marum41215415
    7't Fean'5831119454
    8VVI3111713-64
    9Zwaagwesteinde310248-43
    10SC Joure3102312-93
    11Hardegarijp4103810-23
    12vv Nijland4103311-83
    13S.C. Stiens100124-20
    14SC Veenwouden4004311-80

    Poulestanden Be Quick D (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Be Quick D320111476
    2LAC Frisia 188332017526
    3S.C. Stiens31117704
    4Leeuwarder Zwaluwen3012312-91

    Poulestanden Be Quick D (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1St.Annaparochie00000000
    2Balk00000000
    3Be Quick D00000000
    4Blauw Wit '3400000000
    5Blauwhuis00000000
    6De Blesse00000000
    7Broekster Boys00000000
    8Buitenpost00000000
    9FC Burgum00000000
    10CVVO00000000
    11Donkerbroek00000000
    12Drachtster Boys00000000
    13v.v. Dronrijp00000000
    14LAC Frisia 188300000000
    15FVC00000000
    16Harkema Opeinde00000000
    17V.V. Heerenveen00000000
    18V.V. Heerenveen00000000
    19Heerenveense Boys00000000
    20SC Joure00000000
    21Jubbega00000000
    22Leovardia00000000
    23Lions'6600000000
    24Makkum00000000
    25Mildam00000000
    26Minnertsga00000000
    27MKV'2900000000
    28ODV00000000
    29Oldeholtpade00000000
    30ONB00000000
    31ONS Sneek00000000
    32QVC00000000
    33Rijperkerk00000000
    34Ropta Boys00000000
    35Rottevalle00000000
    36RWF00000000
    37vv Sneek Wit Zwart00000000
    38vv Sneek Wit Zwart00000000
    39Trinitas00000000
    40VC Trynwalden00000000
    41SC Twijzel00000000
    42Udiros00000000
    43SC Veenwouden00000000
    44VIOD00000000
    45VVI00000000
    46VVT00000000
    47FC Wolvega00000000
    48Workum00000000
    49Wykels Hallum00000000
    50Zeerobben00000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Braaksma, EsraTeamspeler
    Bulthuis, NanningTeamspelerDoelverdediger
    Buwalda, RaoulTeamspeler
    Draijer, IvanTeamspeler
    Graaf, Remco deTeamspeler
    Keekstra, NickTeamspeler
    Koopmans, Gert JanTeamspeler
    Loonstra, RudmerTeamspeler
    Mulder, JohanTeamspeler
    Post, DannyTeamspeler
    Reitsma, HiddeTeamspeler
    Sterrenburg, FrisoTeamspeler
    Veenema, FritsTeamspeler

    Er zijn 10 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.