• Be Quick D 1

  • Be Quick Dokkum 1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • A-selectie Be Quick Dokkum seizoen 2025/2026

    Achterste rij v.l.n.r.: Jacob Valk (teamleider), Yuri van der Meij, Robin de Jong, Johan Mulder, Danny Post, Stefan Feenstra, Koen Visser, Steven Vreugdenhil (fysiotherapeut)
    Middelste rij v.l.n.r.: Menno van der Hoek (Grensrechter), Piet Raap, Remco de Graaf, Anko Talman, Friso Sterrenburg, Jan Jaap de Boer, Frits Venema, Erben Bijlstra, Alex Draijer (assistent trainer)
    Voorste rij v.l.n.r.: Rudolf Banga, Rudmer Loonstra, Gert Jan Koopmans, Lolke Dijkstra, Jesper Niels van der Veen, Remco Fennema, Remco Kok, Matthijs Hellinga, René Dijkstra (trainer/coach)

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Blom, KoenOverige stafTeammanager
    Hoeksma, MartenTechnische stafAssistent-trainer/coach
    Valk, JacobOverige stafTeammanager
    Vreugdenhil, StevenMedische stafFysiotherapeut

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 okt. 15:00VEV'67 1 - Be Quick Dokkum 1Sportpark Oostindie
    31 okt. 15:00Be Quick Dokkum 1 - Fc. Grootegast 1Sportpark Tolhuispark
    7 nov. 14:30ONR 1 - Be Quick Dokkum 1Sportpark ONR
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 okt.Be Quick Dokkum 1 - ONT 12 - 0
    3 okt.Aduard 2000 1 - Be Quick Dokkum 12 - 1
  • Poulestanden Be Quick Dokkum 1 ( 3e klasse C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Noordbergum 154101931613
    2ONR 153111411310
    3Fc. Grootegast 1531199010
    4Niekerk 152309729
    5ONT 15302111019
    6S.V. Oosterwolde 15221111108
    7Be Quick Dokkum 1521210557
    8Zuidhorn 151406517
    9Zwaagwesteinde 151221319-65
    10VV Opende 150411112-14
    11Aduard 2000 15113510-54
    12VEV'67 1502347-32
    13Drachten 15023611-52
    14Oerterp 15023412-82

    Poulestanden Be Quick Dokkum 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 25 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RWF 1330010289
    2Fc. Grootegast 132018356
    3Be Quick Dokkum 131026603
    4Bakkeveen 13003013-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Banga, RudolfTeamspeler
    Bijlstra, ErbenTeamspeler
    Bosgraaf, BjørnTeamspeler
    Braaksma, EsraTeamspeler
    Dijkstra, LolkeTeamspeler
    Dijkstra, NiekTeamspeler
    Feenstra, StefanTeamspeler
    Fennema, RemcoTeamspeler
    Graaf, Remco deTeamspeler
    Huizenga, JulianTeamspeler
    Jong, Robin deTeamspeler
    Kok, RemcoTeamspeler
    Koopmans, Gert JanTeamspeler
    Loonstra, RudmerTeamspeler
    Louwsma, MilanTeamspeler
    Meij, Yuri van derTeamspeler
    Post, DannyTeamspeler
    Sterrenburg, FrisoTeamspeler
    Talman, AnkoTeamspeler
    Veenema, FritsTeamspeler
    Veenstra, WillemTeamspeler
    Visser, KoenTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.