• Be Quick D 2

  • B- selectie Be Quick Dokkum seizoen 2022/2023

    Achterste rij v.l.n.r.: Theo Elzinga (trainer/coach), Wiebe Douwe Kootstra, Jorben Dijkstra, Thijs Radersma, Menno Kooistra, Tjisse Zeinstra, Geert Kroodsma, Marco Boomsma, Jelle Schilstra, Max Dol
    Voorste rij v.l.n.r.: Marcel Dol (teamleider), Ibrahima Ndiaye, Niek de Vries, Jelger Arjaans, Thomas Wiersma, Jelte Koopal, Ynte Koopal, Marcel Kadijk, Sander Bosch, Andries Jan Wiegersma, Frans Sijtsma (ass.trainer)

    Op de foto ontbreken: Hylcardo Bakker , Jesse Leistra, Freerk Wouda, Marcel Kooistra (grensrechter)

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dol, MarcelOverige stafTeammanager
    Elzinga, TheoTechnische stafTrainer/coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 dec. 12:45Groen Geel 2 - Be Quick D 2Sportpark Corpus Den Hoorn
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Be Quick D 2 ( 1e klasse B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Broekster Boys 286201851320
    2The Knickerbockers 395222314917
    3SV Bedum 284221515014
    4Be Quick D 283321511412
    5Groen Geel 284041017-712
    6S.C. Stiens 2831425151010
    7Buitenpost 28314108210
    8Blauw Wit '34 292341217-59
    9Leovardia 282151423-97
    10Mamio 281161128-174

    Poulestanden Be Quick D 2 ( Mannen beker reserve poulefase Groep 1 10 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Be Quick D 232107257
    2FC Burgum 232105147
    3't Fean'58 231025413
    4SC Veenwouden 23003111-100

    Poulestanden Be Quick D 2 ( Mannen beker reserve 1e ronde Groep 1 1e KO ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1LSC 1890 2110010193
    2Hoogezand 211006153
    3Dalen 211006243
    4ACV 211005143
    5HZVV 211005143
    6Leeuwarder Zwaluwen 211005143
    7Staphorst 211005143
    8Zeerobben 211004043
    9FVC 211005233
    10Flevo Boys 211004133
    11Velocitas 1897 211004133
    12Drachtster Boys 411003033
    13FC Lewenborg 211003033
    14Stadskanaal 211003033
    15vv Winsum 211002023
    16SC Emmeloord 211004313
    17Balk 211003213
    18Gomos 211003213
    19Achilles 1894 211001013
    20Gorredijk 211002203
    21VVI 211001103
    22St.Annaparochie 210012200
    23Urk 210011100
    24Friesland 2100134-10
    25Broekster Boys 2100123-10
    26Raptim 2100123-10
    27The Knickerbockers 2100101-10
    28DVC Appingedam 2100102-20
    29Drachtster Boys 2100125-30
    30CVVO 2100114-30
    31Fc. Grootegast 2100114-30
    32M.S.C. 2100103-30
    33Musselkanaal 2100103-30
    34Rolder Boys 2100103-30
    35Beilen 2100126-40
    36Buitenpost 2100115-40
    37LTC 2100115-40
    38S.V. Oosterwolde 2100115-40
    39De Weide 2100115-40
    40Be Quick D 2100104-40
    41ACV 3100116-50
    42Ruinen 21001110-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Arjaans, JelgerTeamspeler
    Bakker, HylcardoTeamspeler
    Kadijk, MarcelTeamspeler
    Kooistra, RickTeamspeler
    Kroodsma, GeertTeamspeler
    Radersma, ThijsTeamspeler
    Schilstra, JelleTeamspeler
    Wiegersma, Andries JanTeamspeler
    Wiersma, ThomasTeamspeler
    Zeinstra, TjisseTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.