• Be Quick D 3 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hanemaaijer, JorritOverige stafTeammanager
    Renkema, KevinOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 okt. 15:30Be Quick D 3 - SC Twijzel 2Sportpark Tolhuispark
    24 okt. 14:30Friese Boys 2 - Be Quick D 3Sportpark Saedkampe
    31 okt. 14:30Be Quick D 3 - Kollum 3Sportpark Tolhuispark
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 sep.Be Quick D 3 - Ternaard 23 - 0
    26 sep.WTOC 2 - Be Quick D 32 - 2
  • Poulestanden Be Quick D 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    NaamTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Buitenpost 433009189
    2GSVV 232016516
    3Be Quick D 331207435
    4WTOC 231115414
    5SC Twijzel 221019543
    6Friese Boys 221015413
    7Zwaagwesteinde 321014403
    8Ternaard 221013303
    9Kollum 3210157-23
    10Oostergo 23012312-91
    11Anjum 200000000
    12VIOD 23003613-70

    Poulestanden Be Quick D 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    NaamTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Franeker 311003213
    2Be Quick D 3100123-10
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Dijk, Wouter JanTeamspeler
    Dijkstra, KoenTeamspeler
    Dorhout, HylkeTeamspeler
    Feenstra, ChrisTeamspeler
    Hanemaaijer, JorritTeamspeler
    Jilderda, ChristiaanTeamspeler
    Jong, Joris deTeamspeler
    Kikstra, MeiloTeamspeler
    Krol, JasperTeamspeler
    Meij, Danny van derTeamspeler
    Moussougan, SachaTeamspeler
    Nutma, JesseTeamspeler
    Oegema, JelleTeamspeler
    Pebesma, WesselTeamspeler
    Renkema, KevinTeamspeler
    Roersma, BramTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.