• Be Quick D 3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hanemaaijer, JorritOverige stafTeammanager
    Renkema, JustinTechnische staf
    Renkema, KevinOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 dec. 14:30Be Quick D 3 - Heerenveense Boys 7Sportpark Tolhuispark
    11 dec. 12:30FC Birdaard 2 - Be Quick D 3Sportpark De Swellen
    18 dec. 14:00Buitenpost 4 - Be Quick D 3Sportpark De Swadde
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 nov.Leovardia 4 - Be Quick D 31 - 1
  • Poulestanden Be Quick D 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1V.V. Heerenveen 365102962316
    2Leeuwarder Zwaluwen 5541024121213
    3Leovardia 45410124813
    4VC Trynwalden 263121313010
    5Foarut 273132216610
    6Be Quick D 36231201649
    7V en V'68 27223151508
    8Hardegarijp 372141624-87
    9Heerenveense Boys 771241321-85
    10FC Birdaard 261141230-184
    11SC Joure 660061231-190

    Poulestanden Be Quick D 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Be Quick D 311005413
    2VIOD 2100145-10

    Poulestanden Be Quick D 3 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 41100100103
    2Oranje Nassau 311009183
    3Urk 511006063
    4Potetos 311007253
    5The Knickerbockers 1311006153
    6SV Bedum 411006243
    7FC Klazienaveen 311006243
    8DZOH 411005143
    9VV Opende 211004043
    10ACV 411004133
    11Irnsum 211004133
    12Achilles 1894 411003033
    13Groen Geel 611003033
    14LTC 411004223
    15M.S.C. 211004223
    16Zuidhorn 311003123
    17VCR 211002023
    18GRC Groningen 211007613
    19ACV 611005413
    20vv Steenwijk 211005413
    21Amicitia VMC 211003213
    22Grijpskerk 311003213
    23NOK 211003213
    24Buitenpost 411002113
    25Ens 211002113
    26Peize 211002113
    27Harkemase Boys 411001013
    28IJVC 211001013
    29Marum 411004403
    30Be Quick D 311003303
    31HZVV 411003303
    32V.V. Heerenveen 311001103
    33Lycurgus 511000003
    34SC Bolsward 300000000
    35Gruno 400000000
    36The Knickerbockers 1000000000
    37Onstwedder Boys 200000000
    38VCG 200000000
    39SC Kootstertille 210014400
    40Hardegarijp 310013300
    41Hoogeveen 310013300
    42Noordscheschut 410011100
    43The Knickerbockers 1210010000
    44VVSV '09 2100167-10
    45S.V. Haulerwijk 2100145-10
    46Urk 6100145-10
    47Holwierde 2100123-10
    48Oranje Nassau 2100123-10
    49SDS 3100123-10
    50Foarut 2100112-10
    51SC Genemuiden 3100112-10
    52De Sweach 1100112-10
    53't Fean'58 3100101-10
    54Leovardia 4100101-10
    55GVAV-Rapiditas 2100124-20
    56Staphorst 7100124-20
    57De Wilper Boys 2100113-20
    58S.C. Stiens 3100102-20
    59Drachtster Boys 5100114-30
    60FC LEO 2100114-30
    61Be Quick 1887 3100103-30
    62LTC 5100103-30
    63HZVV 6100126-40
    64The Knickerbockers 11100126-40
    65HZVV 7100115-40
    66ONR 3100104-40
    67Poolster 2100127-50
    68Aduard 2000 2100116-50
    69Staphorst 5100106-60
    70Gruno 3100119-80
    71Tonego 21001010-100

    Poulestanden Be Quick D 3 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DZOH 411008173
    2The Knickerbockers 1311008173
    3ACV 411006153
    4Groen Geel 611006243
    5SV Bedum 411006333
    6Urk 511005233
    7ACV 611004133
    8Zuidhorn 311004133
    9Be Quick D 311003033
    10Amicitia VMC 211004223
    11V.V. Heerenveen 311004223
    12Buitenpost 411002023
    13GRC Groningen 211006513
    14M.S.C. 211002113
    15Ens 211001013
    16SC Bolsward 311003303
    17Peize 211002203
    18Gruno 400000000
    19Onstwedder Boys 200000000
    20Irnsum 210013300
    21Marum 410012200
    22The Knickerbockers 10100156-10
    23d' Olde Veste'54 4100112-10
    24vv Steenwijk 2100101-10
    25IJVC 2100124-20
    26Lycurgus 5100124-20
    27Harkemase Boys 4100102-20
    28Oranje Nassau 3100136-30
    29NOK 2100125-30
    30Achilles 1894 4100114-30
    31VV Opende 2100114-30
    32VCR 2100103-30
    33Potetos 3100126-40
    34LTC 4100116-50
    35Grijpskerk 3100118-70
    36HZVV 4100118-70

    Poulestanden Be Quick D 3 (B1430 Mannen beker reserve zaterdag 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ACV 600000000
    2ACV 400000000
    3Amicitia VMC 200000000
    4SV Bedum 400000000
    5Be Quick D 300000000
    6SC Bolsward 300000000
    7Buitenpost 400000000
    8DZOH 400000000
    9Ens 200000000
    10GRC Groningen 200000000
    11Groen Geel 600000000
    12V.V. Heerenveen 300000000
    13The Knickerbockers 1300000000
    14M.S.C. 200000000
    15Onstwedder Boys 200000000
    16Peize 200000000
    17Urk 500000000
    18Zuidhorn 300000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Buwalda, RaoulTeamspeler
    Dijk, Wouter JanTeamspeler
    Dijkstra, KoenTeamspeler
    Dorhout, HylkeTeamspeler
    Feenstra, ChrisTeamspeler
    Hanemaaijer, JorritTeamspeler
    Jilderda, ChristiaanTeamspeler
    Jong, Joris deTeamspeler
    Kikstra, MeiloTeamspeler
    Krol, JasperTeamspeler
    Meij, Danny van derTeamspeler
    Moussougan, SachaTeamspeler
    Nutma, JesseTeamspeler
    Oegema, JelleTeamspeler
    Pebesma, WesselTeamspeler
    Renkema, KevinTeamspeler
    Roersma, BramTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.