• Be Quick D 4 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Akkerman, MennoOverige stafTeammanager
    Bakker, WiegerOverige stafTeammanager
    Vrieswijk, SierdOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    14 nov. 12:30Be Quick D 4 - Buitenpost 5Sportpark Tolhuispark
    21 nov. 13:30Suameer 2 - Be Quick D 4Sportpark De Heidkamp
    28 nov. 12:45Be Quick D 4 - Harkema Opeinde 3Sportpark Tolhuispark
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 okt.Be Quick D 4 - Harkemase Boys 5
    31 okt.Be Quick D 6 - Be Quick D 4
  • Poulestanden Be Quick D 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Harkema Opeinde 344002332012
    2Be Quick D 6330011479
    3Drogeham 243019639
    4FC Burgum 45302171349
    5FC Burgum 54211198117
    6SC Twijzel 31100100103
    7ASC 23102219-173
    8Hardegarijp 410101101
    9Be Quick D 42002610-40
    10Suameer 2200215-40
    11Lions'66 43003023-230
    12Harkemase Boys 54004613-70

    Poulestanden Be Quick D 4 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Be Quick D 400000000
    2Marrum 200000000

    Poulestanden Be Quick D 4 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles 1894 500000000
    2Actief 200000000
    3ACV 800000000
    4ACV 900000000
    5Amicitia VMC 500000000
    6Amicitia VMC 600000000
    7Amicitia VMC 700000000
    8Anjum 300000000
    9BATO 200000000
    10SV Bedum 600000000
    11SV Bedum 700000000
    12Be Quick D 400000000
    13Be Quick 1887 400000000
    14Blauw Wit '34 800000000
    15SC Bolsward 400000000
    16Broekster Boys 300000000
    17BSVV 400000000
    18Buitenpost 500000000
    19FC Burgum 400000000
    20CEC 200000000
    21CSVC 300000000
    22S.F. Deinum 300000000
    23DIO Groningen 200000000
    24v.v. Dronrijp 200000000
    25DVC Appingedam 300000000
    26DVC Appingedam 400000000
    27Eastermar 200000000
    28EBC 100000000
    29Flevo Boys 500000000
    30Flevo Boys 600000000
    31SC Franeker 400000000
    32Gomos 200000000
    33Gorecht 500000000
    34Gorecht 400000000
    35Grijpskerk 400000000
    36Grijpskerk 500000000
    37GVAV-Rapiditas 300000000
    38Hardegarijp 400000000
    39Harkema Opeinde 300000000
    40Holwerd 200000000
    41HZVV 700000000
    42HZVV 600000000
    43Kollum 400000000
    44Leeuwarder Zwaluwen 700000000
    45LEO 600000000
    46Leovardia 500000000
    47LTC 700000000
    48Lycurgus 900000000
    49Middelstum 300000000
    50Nagele 200000000
    51NEC Delfzijl 400000000
    52NKVV 200000000
    53OKVC 200000000
    54d' Olde Veste'54 500000000
    55ONR 500000000
    56ONS Sneek 300000000
    57Oosterparkers 300000000
    58Oosterparkers 200000000
    59Oranje Nassau 600000000
    60Oudehaske 300000000
    61Ouwe Syl 200000000
    62Potetos 600000000
    63Rood Zwart Baflo 200000000
    64SC Rouveen 400000000
    65RWF 400000000
    66RWF 300000000
    67Scharnegoutum'70 400000000
    68SC Stadspark 600000000
    69Staphorst 800000000
    70vv Sweel 200000000
    71SC Twijzel 300000000
    72Urk 700000000
    73ST Veelerveen/Westerwolde 200000000
    74VVI 400000000
    75De Weide 400000000
    76FC Wolvega 400000000
    77FC Wolvega 300000000
    78WWS 200000000
    79ZZVV 300000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Akkerman, MennoTeamspeler
    Jelsma, JelleTeamspeler
    Jong, Johan deTeamspeler
    Kampstra, RobTeamspeler
    Lei, Douwe van derTeamspeler
    Lune, Pieter van deTeamspeler
    Meulen, Robin van derTeamspeler
    Reinders, MauriceTeamspeler
    Spanjer, SebastiaanTeamspeler
    Stockman, MarcTeamspeler
    Vrieswijk, SierdTeamspeler
    Werkman, TimTeamspeler
    Wiersma, AncoTeamspeler

    Er zijn 9 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.