• Be Quick D 5

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Banga, HarwinOverige stafTeammanager
    Hoek, Meindert van derOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 okt. 19:30St.Annaparochie 3 - Be Quick D 5Sportpark De Waaie
    30 okt. 15:15Leeuwarder Zwaluwen 7 - Be Quick D 5Sportpark Nylan
    6 nov. 14:30Be Quick D 5 - Be Quick D 4Sportpark Tolhuispark
    13 nov. 14:30Be Quick D 5 - Dokkum 3Sportpark Tolhuispark
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 okt.Marrum 2 - Be Quick D 50 - 1
    15 okt.Be Quick D 5 - Holwerd 37 - 2
    16 okt.Be Quick D JO19-1 - SC Joure JO19-10 - 0
    16 okt.Be Quick D 5 - Wardy 2
  • Poulestanden Be Quick D 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wykels Hallum 4540136122412
    2Marrum 243019549
    3Blauw Wit '34 822008266
    4Leeuwarder Zwaluwen 722008446
    5Be Quick D 442021315-26
    6Holwerd 221105414
    7Be Quick D 5210147-33
    8St.Annaparochie 331027523
    9S.C. Stiens 43102511-63
    10VC Trynwalden 33012510-51
    11Dokkum 33003310-70
    12Wardy 23003321-180

    Poulestanden Be Quick D 5 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Be Quick D 511003213
    2Zwaagwesteinde 3100123-10

    Poulestanden Be Quick D 5 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVBO 21100100103
    2Oudehaske 3110010193
    3SC Stadspark 611008083
    4Wykels Hallum 311008173
    5Grijpskerk 511009363
    6Grijpskerk 411007163
    7Be Quick D 511007253
    8S.F. Deinum 311005053
    9FC Wolvega 311006243
    10FC Burgum 411005143
    11HFC '15 511005143
    12Velocitas 1897 511005143
    13Lycurgus 1211005233
    14Scharnegoutum'70 311004133
    15Blauw Wit '34 811003033
    16Damacota 211003033
    17Sleat 211003033
    18FC Klazienaveen 511006423
    19ONS Sneek 311005323
    20Flevo Boys 511004223
    21Udiros 211004223
    22Drogeham 211003123
    23't Fean'58 511003123
    24SVN'69 211003123
    25SC Bolsward 511002023
    26DIO Groningen 211002023
    27DVC Appingedam 411002023
    28The Knickerbockers 1711005413
    29Gorecht 411004313
    30SC Joure 711003213
    31Nagele 211003213
    32Actief 211002113
    33BSVV 311002113
    34GRC Groningen 311002113
    35Bargeres 211001013
    36S.C. Stiens 411001013
    37VAKO 211001013
    38DVC Appingedam 511003303
    39Beetgum 211002203
    40SC Rouveen 411001103
    41Rood Zwart Baflo 211001103
    42SVM 411001103
    43HZVV 810103301
    44Staphorst 810103301
    45ACV 800000000
    46SV Bedum 500000000
    47FC Burgum 500000000
    48SC Franeker 500000000
    49Harkema Opeinde 300000000
    50Holwerd 200000000
    51Leeuwarder Zwaluwen 700000000
    52SC Loppersum 300000000
    53LTC 600000000
    54Lycurgus 1400000000
    55NKVV 200000000
    56VEV'67 500000000
    57vv Winsum 400000000
    58Poolster 310013300
    59Blauw Wit '34 710012200
    60SC Genemuiden 510011100
    61Middelstum 310011100
    62Urk 810011100
    63VVK 5100145-10
    64FC Zuidlaren 3100134-10
    65CVVO 4100123-10
    66RKO 2 (zat)100123-10
    67Achilles 1894 5100112-10
    68HFC '15 3100112-10
    69VAKO 3100112-10
    70BSVV 2100101-10
    71Oostergo 2100101-10
    72VVAK 2100101-10
    73Zwartemeerse Boys 2100146-20
    74SC Bolsward 4100135-20
    75Blue Boys 2100124-20
    76d' Olde Veste'54 5100124-20
    77RWF 4100113-20
    78SC Veenwouden 3100113-20
    79De Weide 4100113-20
    80SV Bedum 6100102-20
    81CVVO 3100102-20
    82Oosterparkers 2100102-20
    83The Knickerbockers 18100125-30
    84Waterpoort Boys 3100114-30
    85Be Quick D 4100103-30
    86ONS Sneek 2100103-30
    87FC Ter Apel '96 2100103-30
    88Waskemeer 4100126-40
    89Amicitia VMC 6100115-40
    90Kollum 4100115-40
    91VVK 6100115-40
    92Holwerd 3100127-50
    93Lions'66 2100105-50
    94Gruno 5100139-60
    95The Knickerbockers 16100117-60
    96Leovardia 6100118-70
    97Amicitia VMC 7100108-80
    98Waskemeer 31001110-90
    99SC Erica 21001010-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Banga, HarwinTeamspeler
    Bloem, DirkTeamspeler
    Helmus, MartijnTeamspeler
    Hoek, Jelle van derTeamspeler
    Hoek, Johan Henk van derTeamspeler
    Hoek, Meindert van derTeamspeler
    Kemper, JorritTeamspeler
    Kooistra, LiviusTeamspeler
    Krol, RomkeTeamspeler
    Nienhuis, RoyTeamspeler
    Pasma, ArnoldTeamspeler
    Penninkhof, HenkTeamspeler
    Spijksma, HedgarTeamspeler
    Wijnsma, SipkoTeamspeler
    Wijnstra, SanderTeamspeler
    Wouda, FreerkTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.