• Be Quick D 6

  • Be Quick D 6

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bakker, Michel MathijsOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 mei 20:00Be Quick D 4 - Be Quick D 6Sportpark Tolhuispark
    1 jun. 12:30Be Quick D 6 - De Wilper Boys 2Sportpark Tolhuispark
    8 jun. 12:30Be Quick D 6 - Waskemeer 3Sportpark Tolhuispark
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 meiBe Quick D 6 - Wardy 24 - 2
  • Poulestanden Be Quick D 6 ( 5e klasse 11 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RWF 316141168185043
    2Blue Boys 215112250203035
    3Be Quick D 615102355292632
    4Eastermar 218102659401932
    5Bakkeveen 2179264639729
    6De Wilper Boys 2155282844-1617
    7ONB 3JM1651103451-1716
    8Waskemeer 31640123251-1912
    9Be Quick D 41633101954-3512
    10Wardy 21611142065-454

    Poulestanden Be Quick D 6 ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 2 23 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Be Quick D 621108354
    2Eastermar 221104134
    3Leeuwarder Zwaluwen 92002210-80

    Poulestanden Be Quick D 6 ( Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde Groep 2 1e KO ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Actief 211008173
    2Velocitas 1897 611008173
    3DVC Appingedam 611006153
    4HZVV 611006153
    5HFC '15 511005053
    6VAKO 211006243
    7Veendam 1894 411006243
    8Fc. Grootegast 511004043
    9SC Genemuiden 711006333
    10St.Annaparochie 311004133
    11Broekster Boys 311004133
    12SCN 211004133
    13Zuidhorn 411003033
    14Nieuweschoot 1 za.11006423
    15SC Genemuiden 611004223
    16SC Joure 511004223
    17Nicator 211004223
    18Be Quick D 711003123
    19FC Klazienaveen 511003123
    20DESZ 311002023
    21Gorecht 411002023
    22ZNC 2 (zat)11003213
    23CVVO 511002113
    24SC Erica 311002113
    25SC Joure 611002113
    26SC Franeker 411001103
    27ACV 800000000
    28Leeuwarder Zwaluwen 1100000000
    29FC Zuidlaren 400000000
    30LAC Frisia 1883 510011100
    31VAKO 3100123-10
    32Germanicus 2100112-10
    33Scharnegoutum'70 3100112-10
    34Tonego 2100112-10
    35Urk 7100146-20
    36Be Quick D 6100124-20
    37Creil-Bant 3100124-20
    38V.V. Heerenveen 5100124-20
    39Leeuwarder Zwaluwen 8100113-20
    40SJS 4100113-20
    41Flevo Boys 6100102-20
    42Onderdendam 1100102-20
    43Flevo Boys 8100136-30
    44SC Franeker 3100114-30
    45MKV'29 2100114-30
    46M.S.C. 5100114-30
    47The Knickerbockers 15100103-30
    48Achilles 1894 6100126-40
    49ASVB 1 (zat)100126-40
    50Blauw Wit '34 5100104-40
    51DZOH 6100116-50
    52The Knickerbockers 18100116-50
    53VVK 3 (zat)100105-50
    54Oranje Nassau 7100118-70
    55Potetos 4100118-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, Michel MathijsTeamspeler
    Dijkstra, AlwinTeamspeler
    Draijer, IvanTeamspeler
    Eelkema, ArjanTeamspeler
    Metzlar, GermTeamspeler
    Stork, MichelTeamspeler
    Vrieswijk, ThomasTeamspeler
    Zijlstra, VincentTeamspeler

    Er zijn 10 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.