• Be Quick D JO11-3

  • Be Quick D JO11-3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Rood, ROverige stafTeammanager
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Be Quick D JO11-3 ( 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 18 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blija JO11-1JM651032131916
    2Amelandia JO11-1JM54103262613
    3SJO Broekster Walden JO11-2540126101612
    4Anjum JO11-154012015512
    5VCR JO11-16204262426
    6Be Quick D JO11-362041428-146
    7Zwaagwesteinde JO11-3JM61052231-93
    8VC Trynwalden JO11-27007651-450

    Poulestanden Be Quick D JO11-3 ( 3e klasse (2e fase) 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Ternaard JO11-1JM65013663015
    2VIOD JO11-1641130181213
    3Anjum JO11-243102361710
    4ST Marrum/Wardy JO11-25302191549
    5VCR JO11-13201111016
    6Be Quick D JO11-351041332-193
    7SJO Broekster Walden JO11-24004524-190
    8Zwaagwesteinde JO11-3JM5005430-260

    Poulestanden Be Quick D JO11-3 ( 4e klasse (3e fase) 11 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Be Quick D JO11-3660027151218
    2Wykels Hallum JO11-1650149123715
    3Blauw Wit '34 JO11-5640235191612
    4Blauw Wit '34 JO11-6JM64021915412
    5VC Trynwalden JO11-262042325-26
    6LAC Frisia 1883 JO11-562042537-126
    7S.C. Stiens JO11-260151537-221
    8Leovardia JO11-46015841-331

    Poulestanden Be Quick D JO11-3 ( 3e klasse (4e fase) 27 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Amelandia JO11-1JM55004493515
    2Blija JO11-1JM54012216612
    3Dokkum JO11-15302282089
    4ST Marrum/Wardy JO11-252031821-36
    5Anjum JO11-251041323-103
    6Be Quick D JO11-35005743-360
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dijkstra, StefanTeamspelerMiddenvelder
    Velde, Daniel van derTeamspelerVerdediger

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.