• Be Quick D JO13-2

  • Be Quick D JO13-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Achterste rij v.l.n.r.: Youri Veenstra (Trainer/coach), Jochum Helder, Sven Nienhuis, Thomas Leenders, Marius Hiemstra, Stijn Kuipers, Valentijn Vitale, Bart Helder (Teamleider), Jephta Braaksma (Trainer/coach)
    Voorste rij v.l.n.r.: Jordy de Jong , Mathijs Kemper, Jenthe Bakker , Sidney Veenstra, Roald Barwegen, Roan de Vries, Tijn Gammauf

    Op de foto ontbreekt: Rutger de Vries

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kuipers, BertOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 09:00SJO Broekster Walden JO13-1 - Be Quick D JO13-2Sportpark Damwoude
    9 mrt. 10:30Be Quick D JO13-2 - Dokkum JO13-1Sportpark Tolhuispark
    16 mrt. 08:45Be Quick D JO13-2 - Friese Boys JO13-1Sportpark Tolhuispark
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 feb.Be Quick D JO13-2 - Amelandia JO13-1JM1 - 5
    17 feb.S.C. Stiens JO13-3 - Be Quick D JO13-26 - 2
  • Poulestanden Be Quick D JO13-2 ( 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Ropta Boys JO13-1JM76014233918
    2FC Birdaard JO13-176014293318
    3ST SC Twijzel/SC Kootstertille JO13-1JM760139142518
    4Be Quick D JO13-2731329191010
    5SJO Broekster Walden JO13-173131926-710
    6Buitenpost JO13-272051829-116
    7ONB JO13-37106846-383
    8Zwaagwesteinde JO13-170071061-510

    Poulestanden Be Quick D JO13-2 ( 4e klasse (2e fase) 12 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST SC Twijzel/SC Kootstertille JO13-1JM44003892912
    2ONT JO13-2JM54013362712
    3Friese Boys JO13-1430112579
    4Amelandia JO13-1JM320113586
    5Dokkum JO13-2320112846
    6FC Burgum JO13-24202613-76
    7Buitenpost JO13-25113824-164
    8Be Quick D JO13-261141124-134
    9SJO Broekster Walden JO13-15104922-133
    10Zwaagwesteinde JO13-13003228-260

    Poulestanden Be Quick D JO13-2 ( 4e klasse (3e fase) 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Friese Boys JO13-12200202186
    2Dokkum JO13-12200140146
    3Amelandia JO13-1JM2200142126
    4ONT JO13-3220010376
    5LAC Frisia 1883 JO13-311005323
    6Blauw Wit '34 JO13-321017703
    7S.C. Stiens JO13-32101814-63
    8SJO Broekster Walden JO13-12101512-73
    9Zwaagwesteinde JO13-1100109-90
    10ONB JO13-3200258-30
    11Buitenpost JO13-22002511-60
    12Be Quick D JO13-22002311-80
    13Drachtster Boys JO13-42002115-140
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baas, SteynTeamspeler
    Iedema, FenneTeamspeler
    Ploeg, Lotte Eva van derTeamspeler
    Schoppen, MilánTeamspeler
    Vitale, AntonioTeamspeler
    Wieren, Matz vanTeamspeler

    Er zijn 10 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.