• Be Quick D JO13-2

  • Be Quick D JO13-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Achterste rij v.l.n.r.: Youri Veenstra (Trainer/coach), Jochum Helder, Sven Nienhuis, Thomas Leenders, Marius Hiemstra, Stijn Kuipers, Valentijn Vitale, Bart Helder (Teamleider), Jephta Braaksma (Trainer/coach)
    Voorste rij v.l.n.r.: Jordy de Jong , Mathijs Kemper, Jenthe Bakker , Sidney Veenstra, Roald Barwegen, Roan de Vries, Tijn Gammauf

    Op de foto ontbreekt: Rutger de Vries

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kuipers, BertOverige stafTeammanager
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 jun.Be Quick D JO13-2 - Blauw Wit '34 JO13-30 - 3
  • Poulestanden Be Quick D JO13-2 ( 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Ropta Boys JO13-1JM76014233918
    2FC Birdaard JO13-176014293318
    3ST SC Twijzel/SC Kootstertille JO13-1JM760139142518
    4Be Quick D JO13-2731329191010
    5SJO Broekster Walden JO13-173131926-710
    6Buitenpost JO13-272051829-116
    7ONB JO13-37106846-383
    8Zwaagwesteinde JO13-170071061-510

    Poulestanden Be Quick D JO13-2 ( 4e klasse (2e fase) 12 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST SC Twijzel/SC Kootstertille JO13-1JM44003892912
    2ONT JO13-2JM54013362712
    3Friese Boys JO13-1430112579
    4Amelandia JO13-1JM320113586
    5Dokkum JO13-2320112846
    6FC Burgum JO13-24202613-76
    7Buitenpost JO13-25113824-164
    8Be Quick D JO13-261141124-134
    9SJO Broekster Walden JO13-15104922-133
    10Zwaagwesteinde JO13-13003228-260

    Poulestanden Be Quick D JO13-2 ( 4e klasse (3e fase) 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dokkum JO13-11212008297336
    2ONT JO13-312110169254433
    3Amelandia JO13-1JM1281346311525
    4Friese Boys JO13-11272376245223
    5Blauw Wit '34 JO13-3117044437721
    6SJO Broekster Walden JO13-1105142833-516
    7Be Quick D JO13-2125162938-916
    8S.C. Stiens JO13-3104064156-1512
    9Drachtster Boys JO13-4123273347-1411
    10LAC Frisia 1883 JO13-3123183154-2310
    11Buitenpost JO13-2112182957-287
    12Zwaagwesteinde JO13-1121292378-555
    13ONB JO13-31211103678-424
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baas, SteynTeamspeler
    Iedema, FenneTeamspeler
    Ploeg, Lotte Eva van derTeamspeler
    Vitale, AntonioTeamspeler
    Wieren, Matz vanTeamspeler

    Er zijn 11 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.