• Be Quick D JO17-1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafHoofdcoach
    AfgeschermdTechnische staf
    Slijpen, RuudOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Be Quick D JO17-1 (0231 Onder 17 competitie (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Heerenveense Boys JO17-120164073235052
    2SC Franeker JO17-120134347252243
    3FVC JO17-120115447232438
    4S.C. Stiens JO17-120114568402837
    5Be Quick D JO17-1209383541-630
    6SC Joure JO17-12064104452-822
    7Drachten JO17-12063114055-1521
    8SJO Broekster Walden JO17-12055103852-1420
    9Zeerobben JO17-12062122743-1620
    10FC Wolvega JO17-12053123060-3018
    11GAVC JO17-12023151853-359

    Poulestanden Be Quick D JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Drachtster Boys JO17-13300152139
    2Blauw Wit '34 JO17-1320110466
    3Be Quick D JO17-13102612-63
    4SJO Broekster Walden JO17-13003417-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Dijkstra, Klaas DurkTeamspeler
    Fennema, RemcoTeamspeler
    Jansma, TaekeTeamspeler
    Jong, Thomas deTeamspeler
    Meij, Yuri van derTeamspeler
    Talman, AnkoTeamspeler
    Tamminga, RickTeamspeler
    Vreugdenhil, BernhardTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.