• Be Quick D JO17-3

  • Be Quick D JO17-3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jager, Rein Benno deOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 12:30Be Quick D JO17-3 - FC Burgum JO17-2Sportpark Tolhuispark
    5 feb. 14:45Be Quick D JO17-3 - ONT JO17-1Sportpark Tolhuispark
    12 feb. 09:00S.V. Oosterwolde JO17-2 - Be Quick D JO17-3Sportpark Oostenburg
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Be Quick D JO17-3 (0237 Onder 17 (voorjaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1St.Annaparochie JO17-100000000
    2Be Quick D JO17-300000000
    3Blauw Wit '34 JO17-300000000
    4Blue Boys JO17-100000000
    5FC Burgum JO17-200000000
    6S.F. Deinum JO17-100000000
    7SC Franeker JO17-200000000
    8Nicator JO17-100000000
    9Oerterp JO17-100000000
    10ONT JO17-100000000
    11S.V. Oosterwolde JO17-200000000
    12SJO Warga WWS JO17-100000000

    Poulestanden Be Quick D JO17-3 (0235 Onder 17 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blauw Wit '34 JO17-299004693727
    2Leeuwarder Zwaluwen JO17-194322121015
    3FVC JO17-1741226111513
    4Friese Boys JO17-194051631-1512
    5MKV'29 JO17-192522525011
    6S.C. Stiens JO17-173131818010
    7St.Annaparochie JO17-193153044-1410
    8Hardegarijp JO17-18233211839
    9SJO Broekster Walden JO17-181431722-57
    10Be Quick D JO17-390271334-212

    Poulestanden Be Quick D JO17-3 (B3400 Onder 17 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Be Quick D JO17-32200201196
    2TFS JO17-12101910-13
    3SJO Feanstars JO17-22002220-180

    Poulestanden Be Quick D JO17-3 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Balk JO17-11100130133
    2TLC JO17-111007073
    3ST Gieten/Eext JO17-1JM11005053
    4Peize JO17-111005143
    5ASVB JO17-1JM11004043
    6Blauw Wit '34 JO17-311004043
    7SC Erica JO17-111004043
    8fc Harlingen JO17-111003033
    9Actief JO17-111004223
    10GVAV-Rapiditas JO17-211004223
    11S.F. Deinum JO17-111003123
    12Heerenveense Boys JO17-211003123
    13SJO Ens/Kraggenburg JO17-111002023
    14SJO Broekster Walden JO17-111007613
    15Blauw Wit '34 JO17-211005413
    16Drenthina JO17-111001103
    17Nieuw Buinen JO17-111001103
    18LEO (Loon) JO17-111000003
    19DESZ JO17-100000000
    20Staphorst JO17-100000000
    21Twedo JO17-110011100
    22S.V. Oosterwolde JO17-110011100
    23LTC JO17-110010000
    24Kollum JO17-1100167-10
    25MKV'29 JO17-1100145-10
    26Harkstede JO17-1100124-20
    27Helpman JO17-2100124-20
    28Akkrum JO17-1100113-20
    29St.Annaparochie JO17-1100113-20
    30SC Emmeloord JO17-1100102-20
    31SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-1100103-30
    32ONR JO17-1100115-40
    33Hardegarijp JO17-1100104-40
    34Noordster JO17-1100104-40
    35SJO Dalen/DSC JO17-1JM100104-40
    36Hoogezand JO17-2100105-50
    37Be Quick D JO17-3100107-70
    38SJO RVLC JO17-11001013-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bruinsma, TjisseTeamspeler
    Bulthuis, JurjenTeamspeler
    Dam, AmkoTeamspeler
    Houweling, BenTeamspeler
    Jager, Tristan Finn deTeamspeler
    Kooistra, ReinTeamspeler
    Krol, ArjanTeamspeler
    Reitsma, RobinTeamspeler
    Sijtsma, YouriTeamspeler
    Stellema, FeikeTeamspeler
    Vries, Luka deTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.