• Be Quick D JO17-3 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bakker, WiegerOverige stafTeammanager
    Terpstra, Sape JanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 nov. 10:55Dokkum JO17-1 - Be Quick D JO17-3Sportpark Harddraverspark
    9 nov. 13:15Be Quick D JO17-3 - Buitenpost JO17-3Sportpark Tolhuispark
    16 nov. 11:00ST Ternaard/Holwerd JO17-1 - Be Quick D JO17-3Sportpark De Morgenzon
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 okt.Be Quick D JO17-3 - Suameer JO17-14 - 1
    19 okt.SJO Feanstars JO17-3 - Be Quick D JO17-33 - 3 (2 - 4)
  • Poulestanden Be Quick D JO17-3 (B3400 Onder 17 beker poule)

    NaamTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Be Quick D JO17-3220010736
    2ST Ternaard/Holwerd JO17-121018803
    3Dokkum JO17-1200269-30

    Poulestanden Be Quick D JO17-3 (0235 Onder 17 competitie (najaar))

    NaamTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST Ternaard/Holwerd JO17-14301188109
    2V en V'68 JO17-1430116799
    3FC Burgum JO17-2430115879
    4SJO Broekster Walden JO17-2430113679
    5Kollum JO17-243011213-19
    6Suameer JO17-14202101006
    7Buitenpost JO17-241128714
    8Dokkum JO17-141129904
    9SJO Feanstars JO17-34112912-34
    10Be Quick D JO17-34103714-73
    11Buitenpost JO17-34103520-153
    12Blauw Wit '34 JO17-54013311-81

    Poulestanden Be Quick D JO17-3 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

    NaamTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DESZ JO17-21100132113
    2ONB JO17-21100100103
    3SJO Pekela 2000 JO17-111009183
    4Woudsend JO17-111009273
    5MOVV JO17-111008173
    6QVC JO17-111006153
    7DIO Groningen JO17-111006333
    8Groninger Boys JO17-111005233
    9Tollebeek JO17-111004133
    10Bargeres JO17-111003033
    11SJO Feanstars JO17-211006513
    12SJO Feanstars JO17-411003213
    13vv Steenwijk JO17-111002113
    14S.C. Stiens JO17-311003303
    15Be Quick D JO17-311003303
    16ACV JO17-411002203
    17Flevo Boys JO17-411002203
    18HZVV JO17-411002203
    19SVBO JO17-211001103
    20ST Donkerbroek/Makkinga JO17-100000000
    21FVV JO17-1d00000000
    22Holwierde JO17-1d00000000
    23SC Joure JO17-400000000
    24Pekelder Boys JO17-100000000
    25SJO J.V. Oostenburg JO17-100000000
    26VKW JO17-300000000
    27Wardy JO17-100000000
    28FC Zuidlaren JO17-300000000
    29Blauw Wit '34 JO17-310013300
    30SJO Feanstars JO17-310013300
    31SC Genemuiden JO17-210012200
    32VKW JO17-210012200
    33FC Klazienaveen JO17-310012200
    34SVV'04 JO17-210011100
    35SC Boornbergum'80 JO17-1100156-10
    36FC Burgum JO17-2100123-10
    37SJO Stellingwerven JO17-3100112-10
    38Noordpool-U.F.C. JO17-1100136-30
    39SGV JO17-1G100125-30
    40Tonego JO17-1100114-30
    41HZVV JO17-3100103-30
    42SJO Warga WWS JO17-1100116-50
    43SWZ Boso Sneek JO17-2100129-70
    44Noordster JO17-1100118-70
    45Be Quick D JO17-4100119-80
    46Fc. Grootegast JO17-21001010-100
    47d' Olde Veste'54 JO17-41001213-110
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Boelens, JustinTeamspeler
    Hofman, Kornelis EelkeTeamspeler
    Kuik, RicardoTeamspeler
    Minnema, ThomasTeamspeler
    Renkema, LucaTeamspeler
    Talsma, RickTeamspeler
    Vellema, JelmerTeamspeler
    Vrieswijk, RemcoTeamspeler
    Wildschut, RikTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.