• Be Quick D JO19-1

  • Be Quick D JO19-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Achterste rij v.l.n.r.: Piter van der Ploeg (trainer/coach) Wiebe Douwe Koostra, Mart van der Kloet, Matthijs Hellinga, Taeke Jansma, Stefan Feenstra, Luca vd Schaaf, Bindert Vriesema, Niek de Vries, Benjamin Sijtsma, William Bakker, Piet Poortman (teamleider)
    Voorste rij v.l.n.r.: Dandy Dijkstra, Koen Visser, Robel, Youri Veenstra, Kevin Hiemstra, Anko Talman, Joran Dijkstra, Dirk Poortman

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Barské, RomkeOverige stafTeammanager
    Stellema, MarjanOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 12:30Be Quick D JO19-1 - Buitenpost JO19-1Sportpark Tolhuispark
    11 feb. 10:30Zeerobben JO19-1 - Be Quick D JO19-1Sportpark Oostersportpark
    18 feb. 12:30Be Quick D JO19-1 - Marum JO19-1Sportpark Tolhuispark
  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 jan.Be Quick Heren 2 - vv Kollum Heren 20 - 0
    21 jan.Be Quick Heren 2 - Minnertsga Heren 20 - 0
  • Poulestanden Be Quick D JO19-1 ( Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 07 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Harkemase Boys JO19-15410115613
    2FC Burgum JO19-15221185138
    3VC Trynwalden JO19-15212111017
    4Marum JO19-152127707
    5Buitenpost JO19-15113415-114
    6Be Quick D JO19-15104413-93

    Poulestanden Be Quick D JO19-1 ( 1e klasse (2e fase) 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hardegarijp JO19-1741222121013
    2Be Quick D JO19-154011661012
    3St.Annaparochie JO19-15401148612
    4SC Franeker JO19-16402157812
    5GAVC JO19-16303231499
    6Wykels Hallum JO19-16222131308
    7Geel Wit JO19-14103313-103
    8fc Harlingen JO19-14013111-101
    9ST Veenwouden/Zwaagwesteinde JO19-15005528-230

    Poulestanden Be Quick D JO19-1 ( Hoofdklasse (3e fase) A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Balk JO19-100000000
    2Be Quick D JO19-100000000
    3SC Bolsward JO19-100000000
    4Buitenpost JO19-100000000
    5CVVO JO19-100000000
    6Harkemase Boys JO19-100000000
    7Heerenveense Boys JO19-100000000
    8LSC 1890 JO19-100000000
    9Marum JO19-100000000
    10S.C. Stiens JO19-100000000
    11VC Trynwalden JO19-100000000
    12Zeerobben JO19-100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, JesperTeamspeler
    Bakker, WilliamTeamspeler
    Bijlstra, ErbenTeamspeler
    Dijkstra, DandyTeamspeler
    Feenstra, StefanTeamspeler
    Hellinga, MatthijsTeamspeler
    Kok, RemcoTeamspeler
    Schaaf, Luca van derTeamspeler
    Stellema, FeddeTeamspeler
    Terpstra, MarcusTeamspeler
    Vriesema, BindertTeamspeler
    Vrieswijk, RemcoTeamspeler
    Wagenaar, JortTeamspeler
    Wehbeh, AboudTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.