• Be Quick D MO17-1 VE zaterdag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bakker, WiegerOverige stafTeammanager
    Loonstra, JanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 okt. 10:30Be Quick D MO17-1 - Harkemase Boys MO17-2Sportpark Tolhuispark
    28 okt. 19:30Harkemase Boys MO17-2 - Be Quick D MO17-1Sportpark De Bosk
    2 nov. 10:30Blauw Wit '34 MO17-1 - Be Quick D MO17-1Sportpark Wiarda
    9 nov. 13:00St.Annaparochie MO17-1 - Be Quick D MO17-1Sportpark De Waaie
    16 nov. 10:30Be Quick D MO17-1 - ONT MO17-1Sportpark Tolhuispark
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 okt.Anjum MO17-1 - Be Quick D MO17-12 - 3
  • Poulestanden Be Quick D MO17-1 (B4800 Meiden Onder 17 beker poule)

    NaamTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Be Quick D MO17-1330010469
    2Anjum MO17-13201176116
    3SJO Broekster Walden MO17-1310258-33
    4ST Holwerd/Blija MO17-13003216-140

    Poulestanden Be Quick D MO17-1 (239 Meiden Onder 17 competitie (najaar))

    NaamTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Be Quick D MO17-14301121119
    2ONT MO17-122007256
    3Anjum MO17-142021516-16
    4Blauw Wit '34 MO17-131116604
    5St.Annaparochie MO17-131114404
    6Harkemase Boys MO17-2410379-23
    7SC Bolsward MO17-141031114-33

    Poulestanden Be Quick D MO17-1 (B4810 Meiden Onder 17 beker 1e ronde)

    NaamTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST Beilen/Fit Boys MO17-111009183
    2QVC MO17-111008263
    3V.V. Heerenveen MO17-111007343
    4Helpman MO17-111005233
    5HZVV MO17-111004133
    6SJO DFC MO17-111003033
    7Twedo MO17-111002113
    8SIOS MO17-111006603
    9Gomos MO17-111003303
    10SWZ Boso Sneek MO17-111002203
    11Buitenpost MO17-111000003
    12Be Quick D MO17-100000000
    13EHS'85 MO17-100000000
    14Harkemase Boys MO17-200000000
    15Olympia'28 MO17-100000000
    16FC Ter Apel '96 MO17-100000000
    17ST Tollebeek/Nagele MO17-100000000
    18ST Valthermond/HOC MO17-100000000
    19vv Winsum MO17-100000000
    20FC Zuidlaren MO17-100000000
    21Zuidhorn MO17-100000000
    22Peize MO17-110016600
    23Veendam 1894 MO17-1d10013300
    24ST Stiens/DTD MO17-110012200
    25ST Drachtster Boys/Boornbergum'80 MO17-110010000
    26ST FC Meppel/Alcides MO17-1100112-10
    27ST Glimmen/Yde de Punt MO17-1100125-30
    28ST FC Meppel/Alcides MO17-2100114-30
    29ST Berlikum/Minnertsga/St.Jacob MO17-1100103-30
    30Heerenveense Boys MO17-1100137-40
    31SVO EBC/Delfstrahuizen MO17-1100128-60
    32Pesse MO17-1100119-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Fennema, RianneTeamspeler
    Honderd, MirtheTeamspeler
    Kingma, DanielleTeamspeler
    Nutma, JasmijnTeamspeler
    Rijskamp, NanouckTeamspeler
    Romkes, BrittTeamspeler
    Rottine, AmarensTeamspeler
    Schaap, YenteTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.