• Be Quick D MO19-1 VE zaterdag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bakker, WiegerOverige stafTeammanager
    Jong, Jacob deOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 apr. AFGELASTFC Burgum MO19-1 - Be Quick D MO19-1Sportpark Het Koningsland
    11 apr. 12:30Be Quick D MO19-1 - ACV MO19-1Sportpark Tolhuispark
    18 apr. 11:30Gomos MO19-1 - Be Quick D MO19-1Sportpark Schapendrift
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 mrt.Be Quick D MO19-1 - Balk MO19-1
  • Poulestanden Be Quick D MO19-1 (B4600 Meiden Onder19 beker poule)

    NaamTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Be Quick D MO19-1330011569
    2Kollum MO19-1320116796
    3Ropta Boys MO19-13102710-33
    4Friese Boys MO19-13003214-120

    Poulestanden Be Quick D MO19-1 (229 Meiden Onder 19 competitie (najaar))

    NaamTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kollum MO19-186203132820
    2Be Quick D MO19-1851236102616
    3FC Burgum MO19-17232202009
    4MKV'29 MO19-17034923-143
    5SJO Feanstars MO19-16015444-401

    Poulestanden Be Quick D MO19-1 (B4610 Meiden Onder 19 beker 1e ronde)

    NaamTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Helpman MO19-1110010193
    2ST FC Meppel/Alcides MO19-111003213
    3ACV MO19-100000000
    4SV Bedum MO19-100000000
    5Be Quick D MO19-100000000
    6Nieuw Buinen MO19-100000000
    7SJO Oudega/HJSC/Heeg MO19-100000000
    8De Sweach MO19-100000000
    9Flevo Boys MO19-1100123-10
    10NEC Delfzijl MO19-11001110-90

    Poulestanden Be Quick D MO19-1 (B4690 Meiden Onder 19 beker 1/4 finales)

    NaamTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST FC Meppel/Alcides MO19-111005143
    2Helpman MO19-111004043
    3De Sweach MO19-111006333
    4ACV MO19-100000000
    5Nieuw Buinen MO19-100000000
    6Be Quick D MO19-1100136-30
    7SJO Oudega/HJSC/Heeg MO19-1100115-40
    8SV Bedum MO19-1100104-40

    Poulestanden Be Quick D MO19-1 (225 Meiden Onder 19 competitie (voorjaar))

    NaamTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ACV MO19-13300205159
    2Be Quick D MO19-13300122109
    3Balk MO19-1330010559
    4FC Oldemarkt MO19-122008176
    5Gomos MO19-121014313
    6VVS MO19-13102610-43
    7Ropta Boys MO19-13102312-93
    8FC Burgum MO19-141031016-63
    9ST Tynaarlo/VAKO MO19-14103310-73
    10Bellingwolde MO19-1100114-30
    11Flevo Boys MO19-1200259-40
    12SJO Oudega/HJSC/Heeg MO19-1200249-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Buwalda, MelanieTeamspeler
    Elharkati, ShakiraTeamspeler
    Hoeksma, JanitaTeamspeler
    Hunen, Lianne vanTeamspeler
    Jong, Fenna deTeamspeler
    Kootstra, Mayke-RoosTeamspeler
    Ludema, YvonneTeamspeler
    Procee, SilkeTeamspeler
    Terpstra, BaukjeTeamspeler
    Visser, ReginaTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.