• Be Quick Dokkum VR18+2 vrijdag

  • Be Quick Dokkum VR18+2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hoeksma, MarjanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    14 okt. 20:00Anjum VR18+2 - Be Quick Dokkum VR18+2Sportpark Tolhuispark
    14 okt. 20:30Be Quick Dokkum VR18+2 - VIOD VR18+1Sportpark Tolhuispark
    14 okt. 21:00Be Quick Dokkum VR18+2 - GSVV VR18+1Sportpark Tolhuispark
    14 okt. 21:30WTOC VR18+1 - Be Quick Dokkum VR18+2Sportpark Tolhuispark
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 sep.WTOC VR18+1 - Be Quick Dokkum VR18+20 - 4
    23 sep.Be Quick Dokkum VR18+2 - VIOD VR18+12 - 0
    23 sep.Anjum VR18+2 - Be Quick Dokkum VR18+21 - 4
    23 sep.Be Quick Dokkum VR18+2 - De Lauwers VR18+24 - 0
  • Poulestanden Be Quick Dokkum VR18+2 ( 1e klasse 21 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Be Quick Dokkum VR18+244001411312
    2VIOD VR18+143013219
    3WTOC VR18+1420235-26
    4De Lauwers VR18+241036603
    5GSVV VR18+100000000
    6Anjum VR18+24004113-120
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Elzinga, JettieTeamspeler
    Hiemstra, ReginaTeamspeler
    Hoeksma, MarjanTeamspeler
    Laan, Thea van derTeamspeler
    Pinkster, IrisTeamspeler
    Postma, SimoneTeamspeler
    Schaafsma, FroukjeTeamspeler
    Vries, Hannie deTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Anjum VR18+2

    VS

    Be Quick Dokkum VR18+2

    14 oktober 202220:00 uur
    Sportpark Tolhuispark veld 1 A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Be Quick Dokkum VR18+2

    211 Vrouwen 18+ Vrijdag Toernooivorm 7x7 (najaar)

    3,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    0,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd