• Contact

    Accommodatie ‘t Tolhus   Telefoon  
    Tolhuispark 3   Kantine  (0519) 297 116
    9103 SN Dokkum   Bestuurskamer  (0519) 294 404
     
    De Google-map voor de navigatie staat onderaan deze pagina.
           
    Wedstrijdsecretariaat      
    Wedstrijdsecretaris Wieger Bakker De Schans 43 (0519) 293 714
           
    Openingstijden kantine      
    Maandag 19.00-22.30 uur Vrijdag Gesloten
    Dinsdag 19.00-22.30 uur Zaterdag 08.00-19.00 uur
    Woensdag 19.00-22.30 uur Zondag Gesloten
    Donderdag 19.00-23.30 uur    
           
    Kantinebeheer      
    Coördinatie & Informatie Menno Akkerman Houtmûne 7 (0519) 297 173
    Beheer Johan van der Ploeg D.R. Camphuysenstraat 27 (06) 50 221 684
           
    Klik op de naam hieronder om een e-mail te sturen naar de persoon.
    Algemeen bestuur      
    Voorzitter Kees Theissen Stationsweg 42 (06) 22 135 050
    Secretaris Tricia van der Velde Wilgenlaan 51 (06) 15 536 036
    Penningmeester Menno Kooistra Einekoer 7 (06) 20 216 861
    Org. Zaken Senioren Johan Klinker Woudweg 43 (06) 55 180 983
    Org. Zaken Jeugd Marten Rottiné J.G.M. Demesstraat 13 (0519) 221 307
    Voetbaltechnische Zaken Sjoerd Radersma Gebr. Woudsmastraat 3 (0519) 297 638
    Commerciële Zaken Vacant   -
    Facilitaire Zaken Ruud Slijpen   (06) 48 246 578
           
    Jeugdbestuur      
    Voorzitter Marten Rottiné J.G.M. Demesstraat 13 (0519) 221 307
    Secretaris Aardina Kingma J. Droststraat 18 (0519) 297 548
    JO17/JO19/MO17/MO19 Arjen Beckers Mr. J.P. Miedemastraat 21 (0519) 531 751
    JO15/MO15 Wilbert Wensink Mr. J.P. Miedemastraat 38 (06) 15 437 750
    JO12/JO13/MO13 Jan Pieter Talsma    
    JO12/JO13/MO13 Miranda Grevink J. Keuningstraat 18 (0519) 297 848
    JO10/JO11/MO11 Richard Knoop Wettermûne 29 (06) 13 114 945
    JO7/JO8/JO9 Arjan Louwsma Birdaarderstraatweg 23 (0519) 223 373
           
    Technische CommissieSenioren      
    Lid Minne Eelkema Flecht 6 (0519) 220 482
    Lid Theo Boomsma Drs. S. van Tuinenleane 35 (06) 30 185 137
    Lid Jan Koopal D.R. Camphuysenstraat 19 (06) 28 397 467
           
    Technische Commissie
    Dames
         
    Lid Baukje van der Kooi Hogedijken 12 (0519) 297 471
    Lid Robert Fennema Einekoer 17 06-50674660
    Lid Martin Sinia Hogedijken 12 (06) 53 123 203
           
    Technische Hart
    Jeugd
         
    Hoofd Jeugdopleiding      
    Begeleiding jeugdtrainers Eeltje Wiersma Meidoorn 11 (06) 51 461 140
    Begeleiding jeugdtrainers Alex Draijer Waterranonkel 22 (0519) 295 106
    Begeleiding trainers meiden Popke Alle Veenstra Suiderbaanstraat 7 (0519) 292 944
    Coördinator VTON Pieter Santema S. Levystrj. 94 (Westereen) (06) 57 577 240
    Aansturing scouting Albert Veen Kalmusstraat 26 (06) 20 278 734
           
    Seniorencommissies      
    Heren Lammert Damsma Potterstraat 1 (06) 10 851 262
    Dames Lammert Damsma Potterstraat 1 (06) 10 851 262
           
    Zaalvoetbal      
    Coördinator Vacant    
           
    Administratie      
    Wedstrijdsecretaris Wieger Bakker De Schans 43 (0519) 293 714
    Ledenadministratie Sjoukje Bakker Kempiusstraat 10 (0519) 221 246
    Contributie-inning Anne Wiersma D.R. Camphuysenstraat 51 (0519) 223 844
           
    Commerciële Commissie      
    Voorzitter Piet Klaas Vrieswijk Flecht 1 (06) 22807194
    Lid Menze Wouda Ds. J.W.B. Cohenstraat 18 (0519) 724 183
    Lid Kees de Jong Rhoderterp 4 (06) 48 011 779
    Secretaris Marianne van der Vaart Berglaan 27 (Drachten) (06) 53 819 600
           
    Vrijwilligerswerk      
    Makelaar Gerrit Bijker Wilgenlaan 31 (0519) 293 406
           
    Scheidsrechterszaken      
    Coördinator Gerrit Bijker Wilgenlaan 31 (0519) 293 406
           
    Communicatie      
    Website Tineke Admiraal Gen. J.P. Gauthierlaan 24 (0519) 297 383
    Clubfotograaf Lammert Damsma Potterstraat 1 (0519) 295 671
    Verslaggeving Meindert van der Schaaf Dr. Nic. Radbodusstraat 9 (06) 21 124 915
           
    Materialen en velden      
    Beheer accommodatie Menno Akkerman Houtmûne 7 (0519) 297 173
    Materialen Piet Banga Sitwal 3 (0519) 220 285
    Consul velden Jan Zandberg Standermûne 8 (06) 23 948 603