• Be Quick Dokkum 35+1

  • Be Quick D 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Teitsma, GerkeOverige stafTeammanager
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Be Quick D 35+1 ( 1e klasse 28 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Broekster Boys 35+11413103333040
    2VIOD 35+1125251819-117
    3Ropta Boys 35+1174581128-1717
    4Be Quick D 35+17313106410
    5De Walden 35+19243119210
    6VC Trynwalden 35+213139826-186

    Poulestanden Be Quick D 35+1 ( 1e klasse 39 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Burgum 35+11392223101329
    2Broekster Boys 35+11280422101224
    3Be Quick D 35+1124351215-315
    4Suameer 35+113346921-1213
    5Eastermar 35+112138616-106
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Assen, Gerrit vanTeamspeler
    Leffring, EdwinTeamspeler
    Meurs, IlcoTeamspeler
    Pasma, ArnoldTeamspeler
    Pel, JeroenTeamspeler
    Schilstra, DurkTeamspeler
    Swart, BertTeamspeler
    Teitsma, GerkeTeamspeler
    Veen, Kor van derTeamspeler
    Verweij, JoranTeamspeler
    Verwer, WimTeamspeler
    Vrieswijk, TonyTeamspeler
    Wiersma, Gert-JanTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.