• Scheidsrechters 14 september

    Onderstaand het programma voor de speelronde van zaterdag 14 september 2019. Voor vragen over het wedstrijdprogramma kun je terecht bij Wieger Bakker (wedstrijdsecretaris, 0519 -293 714), voor vragen over de scheidsrechtersinstellingen kun je terecht bij Gerrit Bijker (scheidsrechterscoördinator, 0519 - 293 406).

    Tijd Thuis team Uit team Scheidsrechter
    17:00 Gruno 1 Be Quick D 1  
    14:30 Be Quick D 2   KNVB
    14:00 FC Burgum 3 Be Quick D 3  
    12:15 VIOD 2 Be Quick D 6  
    14:30 Be Quick D 8 VCR 2 ZELF-helaas
    14:30 Akkrum JO19-1 Be Quick D JO19-1  
    11:30 Wykels Hallum JO19-1 Be Quick D JO19-2  
    12:30 Be Quick D JO19-3 Br. Walden JO19-2 Theo Stockmann
    11:00 Zuidhorn JO17-1 Be Quick D JO17-1  
    10:15 Be Quick D JO17-2 Geel Wit JO17-1 Marcel Kooistra
    09:00 ssel Be Quick D JO17-3  
    13:10 Be Quick D JO17-4 Grijpskerk JO17-2 Wessel Hoogterp
    10:30 Veendam 1894 JO15-1 Be Quick D JO15-1  
    10:30 Be Quick D JO15-2 Ropta Boys JO15-1 W.H. de Vries
    10:30 Buitenpost JO15-2 Be Quick D JO15-3  
    10:30 Be Quick D JO13-1 FC Burgum JO13-1 Justiin Renkema
    11:00 ST Blija/Holwerd JO13-1 Be Quick D JO13-2  
    11:30 Be Quick D JO13-3 Leovardia JO13-2 Mirko Bouna
    08:45 Be Quick D JO12-1G CVO JO12-1G Brent Hofstra
    08:45 Be Quick D JO11-1 Hardegarijp JO11-1 Jesse Hoekstra
    08:45 Be Quick D JO11-2 Br. Walden JO11-1 Thimo Sijtsma
    09:00 VCR JO11-1 Be Quick D JO11-3G  
    09:00 Hardegarijp JO10-1 Be Quick D JO10-1  
    10:15 Wykels Hallum JO10-1 Be Quick D JO10-2  
    10:00 Be Quick D JO10-3 Ternaard JO10-1  
    08:45 Be Quick D JO10-4G Birdaard FC JO10-1  
    09:00 Hardegarijp JO9-1 Be Quick D JO9-1G  
    09:00 Ternaard JO9-1 Be Quick D JO9-2G  
    10:00 Be Quick D JO9-3G Amelandia JO9-1G  
    09:00 Br.Walden JO8-2G Be Quick D JO8-1  
    08:45 Be Quick D JO8-2 ONT JO8-2  
    15:00 Be Quick D VR1 Buitenpost VR1 Sj. S. van der Zee
    14:30 VIOD VR1 Be Quick D VR2  
    12:30 Be Quick D MO19-1 Kollum MO19-1 Andries de Haan
    12:30 Br. Walden MO17-1 Be Quick D MO17-1  
    10:30 ST Stiens/DTD MO15-1 Be Quick D MO15-1  
    08:45 Be Quick D MO15-2 Anjum MO15-1 Alwin Dijkstra
    08:45 Be Quick D MO13-2 Ropta Boys MO13-1 Chantal Koonstra