• Onderstaand het programma voor de speelronde van zaterdag 7 september 2019. Voor vragen over het wedstrijdprogramma kun je terecht bij Wieger Bakker (wedstrijdsecretaris, 0519 -293 714), voor vragen over de scheidsrechtersinstellingen kun je terecht bij Gerrit Bijker (scheidsrechterscoördinator, 0519 - 293 406).

    Tijd

    Thuis team Uit team Scheidsrechter
    17:00 Be Quick D 1 Oerterp 1  
    12:30 Be Quick D 2 Kollum 2  
    14:30 Dokkum 3 Be Quick D 3  
    13:00 Zwaagwesteinde 3 Be Quick D 6  
    14:30 Be Quick D 7 Oostergo 2 Theo Stockmann
    14:30 Be Quick D 8 VC Trynwalden 2 Andries Hoogsteen
    12:30 Zuidhorn JO19-1 Be Quick D JO19-1  
    13:30 Be Quick D JO19-2 Dokkum JO19-1 Sjoerd Sietse van der Zee
    11:30 Zwaagwesteinde JO19-2 Be Quick D JO19-3  
    10:30 Be Quick D JO17-1 S.C. Stiens JO17-1  
    12.45 Be Quick D JO17-2 Ropta Boys JO17-1 Willem H de Vries
    10:15 Zeester JO17-1 Be Quick D JO17-4  
    10:30 Be Quick D JO15-1 GVAV-Rapiditas JO15-2 KNVB
    14:00 Geel Wit JO15-1 Be Quick D JO15-2  
    10:30 Br. Walden JO15-2 Be Quick D JO15-3  
    08:45 Be Quick D JO13-1 Br. Walden JO13-1 Justin Renkema
    08:45 Be Quick D JO13-2 VCR JO13-1G Mirko Bouma
    10:15 VC Trynwalden JO13-1 Be Quick D JO13-3  
    11:45 Be Quick D JO12-1G SJO Warga WWS JO12-1 Pieter Roel de Jong
    10:15 Be Quick D JO11-1 FC Burgum JO11-1 Remco Vrieswijk
    08:45 Veenwouden SC JO11-1G Be Quick D JO11-2  
    11:45 Be Quick D JO11-3G Oostergo JO11-1  
    10:00 Be Quick D JO10-1 Buitenpost JO10-1  
    10:15 Frisia JO10-3 Be Quick D JO10-2  
    10:00 Be Quick D JO10-3 Broekster Walden JO10-1  
    10:15 VCR JO10-1 Be Quick D JO10-4G  
    08:30 FC Burgum JO9-1 Be Quick D JO9-1G  
    08:45 Be Quick D JO9-2G Anjum JO9-1  
    09:00 Ropta Boys JO9-3 Be Quick D JO9-3G  
    08:45 Be Quick D JO8-1 VCR JO8-1  
    11:30 Drachtster Boys JO8-3 Be Quick D JO8-2  
    14:30 FC Burgum VR1 Be Quick D VR1  
    12:30 Be Quick D VR2 Ternaard VR1 Andries de Haan
    10.30 Be Quick D MO19-1 Friese Boys MO19-1 Marcel Kooistra
    11:30  Holwerd/Blija MO17-1 Be Quick D MO17-1  
    8.30 Be Quick D MO15-2 Kollum MO15-1  
    09:00 Buitenpost MO13-1 Be Quick D MO13-1  
    8.30 Be Quick D MO13-2 Holwerd MO13-1d Rik Wildschut