• Programma

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 sep. 19:00Be Quick D MO17-1 - Harkemase Boys MO17-1Sportpark Tolhuispark
    1 okt. 20:00Be Quick D 1 - Golden Oldies 2Sporthal Tolhuispark (DOKKUM)
    2 okt. 19:30St.Annaparochie 3 - Be Quick D 5Sportpark De Waaie
    3 okt. 08:45Be Quick D JO8-1 - Hardegarijp JO8-1Sportpark Tolhuispark
    3 okt. 08:45Be Quick D JO13-3 - Veenwouden SC JO13-2GSportpark Tolhuispark
    3 okt. 08:45Be Quick D JO11-2 - Friese Boys JO11-1Sportpark Tolhuispark
    3 okt. 08:45Be Quick D JO11-1 - Zwaagwesteinde JO11-1Sportpark Tolhuispark
    3 okt. 08:45Be Quick D JO13-2 - V en V'68 JO13-1Sportpark Tolhuispark
    3 okt. 08:45Be Quick D JO9-3G - SJO Broekster Walden JO9-3Sportpark Tolhuispark
    3 okt. 08:45Marrum JO10-1 - Be Quick D JO10-2Sportpark Achterdijk
    3 okt. 09:00RWF MO13-1 - Be Quick D MO13-1Sportpark Boskdobbe
    3 okt. 09:00Suameer JO15-1G - Be Quick D JO15-3Sportpark De Heidkamp
    3 okt. 09:30WTOC JO9-1G - Be Quick D JO9-1GSportpark de Wygeast
    3 okt. 09:45Be Quick D JO10-1 - Veenwouden SC JO10-1GSportpark Tolhuispark
    3 okt. 09:45Be Quick D JO9-2G - FC Burgum JO9-4Sportpark Tolhuispark
    3 okt. 10:30Be Quick D MO15-1 - Leovardia MO15-1Sportpark Tolhuispark
    3 okt. 10:30ST Blija/Holwerd MO17-1 - Be Quick D MO17-2Sportpark Blija
    3 okt. 10:30Marum MO17-1 - Be Quick D MO17-1Sportpark De Holten
    3 okt. 11:00Be Quick D JO15-2 - ST SC Twijzel/SC Kootstertille JO15-1GSportpark Tolhuispark
    3 okt. 11:00Be Quick D JO17-3 - MKV'29 JO17-1Sportpark Tolhuispark
    3 okt. 11:00SJO Broekster Walden JO17-1 - Be Quick D JO17-1Sportpark Damwoude
    3 okt. 11:00Hardegarijp JO19-1 - Be Quick D JO19-1Sportpark De Warren
    3 okt. 11:00Oerterp MO17-1d - Be Quick D MO17-3Sportpark De Griene Greide
    3 okt. 11:45Anjum JO8-1 - Be Quick D JO8-2Sportpark It Kolkenfjild
    3 okt. 12:00Urk JO13-2 - Be Quick D JO13-1Sportpark De Vormt
    3 okt. 12:30Be Quick D 2 - FC Burgum 2Sportpark Tolhuispark
    3 okt. 12:30Be Quick D 6 - Harkemase Boys 5Sportpark Tolhuispark
    3 okt. 13:00Geel Wit JO10-2G - Be Quick D JO10-3Sportpark Nes-Buren
    3 okt. 13:15vv Winsum VR2 - Be Quick D VR2Sportpark Winsum-West
    3 okt. 14:00Oerterp JO19-1 - Be Quick D JO19-2Sportpark De Griene Greide
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    23 sep. 18:45LAC Frisia 1883 JO15-1 - Be Quick D JO15-15 - 1
    24 sep. 20:00Be Quick D 1 - Wardy 13 - 7
    25 sep. 18:30Be Quick D VR1 - VIOD VR10 - 0
    25 sep. 19:00Be Quick D VR1 - Oostergo VR11 - 1
    25 sep. 19:30Be Quick D 35+1 - Broekster Boys 35+11 - 2
    25 sep. 19:30Be Quick D 45+1 - FC Birdaard 45+10 - 3
    25 sep. 19:30De Lauwers VR1 - Be Quick D VR11 - 1
    25 sep. 19:30Blija 35+1 - Be Quick D 35+2
    25 sep. 19:30TFS 2 - Be Quick D 56 - 9
    25 sep. 19:30Marrum VR1 - Be Quick D VR20 - 1
    25 sep. 20:00Be Quick D 35+2 - Ropta Boys 35+13 - 0
    25 sep. 20:00Be Quick D VR2 - Wykels Hallum VR12 - 0
    25 sep. 20:00Ropta Boys 45+1 - Be Quick D 45+11 - 0
    25 sep. 20:30Be Quick D 45+1 - VCR 45+10 - 5
    25 sep. 20:30Be Quick D VR2 - S.C. Stiens VR11 - 0
    25 sep. 20:30Wardy 35+1 - Be Quick D 35+20 - 1
    25 sep. 20:30VIOD 35+1 - Be Quick D 35+11 - 0
    25 sep. 21:00Be Quick D 35+2 - Marrum 35+11 - 2
    25 sep. 21:00Be Quick D 35+1 - De Lauwers 35+13 - 0
    25 sep. 21:30VCR 35+1 - Be Quick D 35+12 - 0
    25 sep. 21:30Dokkum 45+1 - Be Quick D 45+11 - 2
    26 sep. 08:45Be Quick D JO12-1G - FC Birdaard JO12-11 - 2
    26 sep. 08:45Be Quick D MO11-1 - Dokkum MO11-14 - 2
    26 sep. 08:45Be Quick D JO12-2 - VC Trynwalden JO12-12 - 5
    26 sep. 08:45Be Quick D JO13-1 - Marum JO13-16 - 0
    26 sep. 09:00SJO Broekster Walden JO11-1 - Be Quick D JO11-29 - 2
    26 sep. 09:00SJO Broekster Walden JO15-1 - Be Quick D JO15-11 - 5
    26 sep. 09:00SJO Broekster Walden JO13-2 - Be Quick D JO13-35 - 1
    26 sep. 10:30Be Quick D MO15-1 - Blauw Wit '34 MO15-12 - 1
    26 sep. 10:30Be Quick D JO15-3 - Minnertsga JO15-1G0 - 7