Home
Clubzaken
Aanmelden, opzeggen of proeftraining
Aanmelden nieuw Lid
VOG
Vertrouwenspersoon Be Quick
Onze ereleden
Onze geschiedenis
Algemeen Bestuur
Jeugdbestuur
Clubbeleid
Team Hoofd Jeugd Opleiding
Technische Commissie Heren
Club van 50
Statuut Waarden en Normen
Teams
Heren
Be Quick D 1
Be Quick D 2
Be Quick D 1 - Zaal
Be Quick D 2 - Zaal
Be Quick D 3
Be Quick D 4
Be Quick D 5
Be Quick D 6
Be Quick D 7
Be Quick D 35+1
Be Quick D 35+2
Be Quick D 45+1
Dames
Be Quick D VR1
Be Quick D VR2
Be Quick D 1 - Zaal
Be Quick D VR 18+1
Be Quick D VR 18+2
JO19/JO17/JO15
Be Quick D JO19-1
Be Quick D JO19-2
Be Quick D JO17-1
Be Quick D JO17-2
Be Quick D JO17-3
Be Quick D JO15-1
Be Quick D JO15-2
Be Quick D JO15-3
JO14/JO13/JO12/JO11
Be Quick D JO14-1
Be Quick D JO13-1
Be Quick D JO13-2
Be Quick D JO12-1JM
Be Quick D JO12-2
Be Quick D JO11-1
Be Quick D JO11-2
Be Quick D JO11-3
JO10/JO9/JO8/JO7
Be Quick D JO10-1
Be Quick D JO10-2
Be Quick D JO10-3
Be Quick D JO10-4
Be Quick D JO9-1JM
Be Quick D JO9-2JM
Be Quick D JO9-3
Be Quick D JO8-1
Be Quick D JO8-2
Be Quick D JO8-3JM
Be Quick D JO7-1
Meiden
Be Quick D MO20-1
Be Quick D MO17-1
Be Quick D MO15-1
Be Quick D MO15-2
Wedstrijdzaken
Wedstrijdzaken
Scheidsrechters
Aanstelling scheidsrechters
Foto's
Sponsoren
Agenda
Contact
Webshop
Home
Clubzaken
+
Aanmelden, opzeggen of proeftraining
Aanmelden nieuw Lid
VOG
Vertrouwenspersoon Be Quick
Onze ereleden
Onze geschiedenis
Algemeen Bestuur
Jeugdbestuur
Clubbeleid
Team Hoofd Jeugd Opleiding
Technische Commissie Heren
Club van 50
Statuut Waarden en Normen
Teams
+
Heren
+
Be Quick D 1
Be Quick D 2
Be Quick D 1 - Zaal
Be Quick D 2 - Zaal
Be Quick D 3
Be Quick D 4
Be Quick D 5
Be Quick D 6
Be Quick D 7
Be Quick D 35+1
Be Quick D 35+2
Be Quick D 45+1
Dames
+
Be Quick D VR1
Be Quick D VR2
Be Quick D 1 - Zaal
Be Quick D VR 18+1
Be Quick D VR 18+2
JO19/JO17/JO15
+
Be Quick D JO19-1
Be Quick D JO19-2
Be Quick D JO17-1
Be Quick D JO17-2
Be Quick D JO17-3
Be Quick D JO15-1
Be Quick D JO15-2
Be Quick D JO15-3
JO14/JO13/JO12/JO11
+
Be Quick D JO14-1
Be Quick D JO13-1
Be Quick D JO13-2
Be Quick D JO12-1JM
Be Quick D JO12-2
Be Quick D JO11-1
Be Quick D JO11-2
Be Quick D JO11-3
JO10/JO9/JO8/JO7
+
Be Quick D JO10-1
Be Quick D JO10-2
Be Quick D JO10-3
Be Quick D JO10-4
Be Quick D JO9-1JM
Be Quick D JO9-2JM
Be Quick D JO9-3
Be Quick D JO8-1
Be Quick D JO8-2
Be Quick D JO8-3JM
Be Quick D JO7-1
Meiden
+
Be Quick D MO20-1
Be Quick D MO17-1
Be Quick D MO15-1
Be Quick D MO15-2
Wedstrijdzaken
+
Wedstrijdzaken
Scheidsrechters
+
Aanstelling scheidsrechters
Foto's
Sponsoren
Agenda
Contact
Webshop
Programma
Wedstrijddatum
Wedstrijd
Accommodatie
Details
30 mrt. 09:00
De Wilper Boys JO13-1JM - Be Quick D JO13-1
Sportpark De Wilper Boys
30 mrt. 10:15
Be Quick D JO15-1 - FC Assen JO15-1
Sportpark Tolhuispark
30 mrt. 10:30
Be Quick D JO17-1 - vv Winsum JO17-1
Sportpark Tolhuispark
30 mrt. 12:00
Be Quick D 3 - Buitenpost 3
Sportpark Tolhuispark
30 mrt. 12:30
Be Quick D MO15-1 - IJVV MO15-1
Sportpark Tolhuispark
30 mrt. 12:30
Drachtster Boys JO15-2 - Be Quick D JO15-2
Sportpark Drachtster Bos
30 mrt. 14:00
V.V. Heerenveen MO20-1 - Be Quick D MO20-1
Sportpark Skoatterwâld
30 mrt. 14:30
Be Quick D 7 - VVT 2
Sportpark Tolhuispark
30 mrt. 14:30
Waskemeer 3 - Be Quick D 6
Sportpark 't Ald Leger
30 mrt. 14:45
The Knickerbockers VR1 - Be Quick D VR1
Sportpark Universitair Sportcentrum
30 mrt. 15:00
Be Quick D 1 - d' Olde Veste'54 1
Sportpark Tolhuispark
4 apr. 20:00
Be Quick D 2 - Broekster Boys 1
Sporthal Tolhuispark (DOKKUM)
4 apr. 21:00
Be Quick D VR1 Zaal - VV Sneek Wit Zwart VR1
Sporthal Tolhuispark (DOKKUM)
5 apr. 19:30
Be Quick D 45+1 - SC Veenwouden 45+1
Sportpark Het Koningsland
5 apr. 19:30
Broekster Boys 35+1 - Be Quick D 35+1
Sportpark Damwoude
5 apr. 19:30
FC Birdaard 45+1 - Be Quick D 45+2
Sportpark Tolhuispark
5 apr. 19:30
Zwaagwesteinde VR18+1 - Be Quick D VR 18+1
Sportpark De Boppeslach
5 apr. 20:00
Be Quick D 45+2 - Ropta Boys 45+1
Sportpark Tolhuispark
5 apr. 20:00
Be Quick D VR 18+1 - VIOD VR18+1
Sportpark De Boppeslach
5 apr. 20:00
Wardy VR18+1 - Be Quick D VR 18+2
Sportpark De Boppeslach
5 apr. 20:30
Be Quick D 35+1 - De Walden 35+1
Sportpark Damwoude
5 apr. 20:30
Be Quick D 45+2 - VCR 45+1
Sportpark Tolhuispark
5 apr. 20:30
Be Quick D VR 18+2 - Be Quick D VR 18+1
Sportpark De Boppeslach
5 apr. 20:30
Zwaagwesteinde 45+1 - Be Quick D 45+1
Sportpark Het Koningsland
5 apr. 21:00
Be Quick D 45+1 - Hardegarijp 45+1
Sportpark Het Koningsland
5 apr. 21:00
Be Quick D VR 18+1 - Wardy VR18+1
Sportpark De Boppeslach
5 apr. 21:00
VC Trynwalden 35+2 - Be Quick D 35+1
Sportpark Damwoude
5 apr. 21:00
Zwaagwesteinde VR18+1 - Be Quick D VR 18+2
Sportpark De Boppeslach
5 apr. 21:30
Be Quick D 35+1 - Ropta Boys 35+1
Sportpark Damwoude
5 apr. 21:30
Be Quick D VR 18+2 - VIOD VR18+1
Sportpark De Boppeslach
Uitslagen
Wedstrijddatum
Wedstrijd
Uitslag
Details
21 mrt. 20:00
Be Quick D VR1 Zaal - St.Annaparochie VR1
1 - 6
21 mrt. 20:55
Be Quick D 2 - De Herauten 4
4 - 11
23 mrt. 08:30
Ropta Boys JO17-1 - Be Quick D JO17-2
2 - 1
23 mrt. 08:45
Be Quick D JO11-1 - Harkema Opeinde JO11-1
2 - 0
23 mrt. 08:45
Be Quick D MO15-1 - Harkema Opeinde MO15-1
4 - 4
23 mrt. 08:45
Be Quick D JO13-1 - SC Franeker JO13-1
3 - 0
23 mrt. 09:00
Birdaard MO15-1 (9-tal) - Be Quick Dokkum MO15-2 (9-tal)
2 - 2
23 mrt. 09:30
Be Quick JO15-3 - S.C. Stiens JO15-2
2 - 1
23 mrt. 10:15
Be Quick D JO14-1 - SJO Broekster Walden JO14-1
0 - 4
23 mrt. 10:30
Be Quick D JO19-1 - Dokkum JO19-1
2 - 3
23 mrt. 10:30
Hoogeveen JO15-1 - Be Quick D JO15-1
3 - 0
23 mrt. 10:45
Be Quick D JO17-1 - FC Assen JO17-1
2 - 1
23 mrt. 10:45
ONT JO13-3 - Be Quick D JO13-2
7 - 3
23 mrt. 12:00
Be Quick D JO19-2 - ST VVT/Noordbergum JO19-1
1 - 3
23 mrt. 12:00
v.v. Hellendoorn MO20-1 - Be Quick D MO20-1
2 - 3
23 mrt. 12:30
Be Quick D 4 - Waskemeer 3
1 - 4
23 mrt. 12:45
Be Quick D JO15-2 - Beetgum JO15-1
3 - 1
23 mrt. 14:00
De Wilper Boys 2 - Be Quick D 6
0 - 5
23 mrt. 14:30
Be Quick D 3 - FC Surhústerfean 3
4 - 0
23 mrt. 14:30
SC Bolsward JO17-3 - Be Quick Dokkum JO17-3
4 - 0
23 mrt. 15:00
Be Quick D 5 - Broekster Boys 3
3 - 2
23 mrt. 15:00
Be Quick D VR1 - Leeuwarder Zwaluwen VR1
1 - 2
23 mrt. 15:00
RWF 1 - Be Quick D 1
0 - 1
23 mrt. 15:00
Workum 2 - Be Quick D 2
4 - 1
27 mrt. 19:55
VV Sneek Wit Zwart VR1 - Be Quick D VR1 Zaal
4 - 2
28 mrt. 20:00
Be Quick D 1 - Golden Oldies 2
2 - 13