• Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterDetails
    23 okt. 20:00ASC 1 - Be Quick D 1Afgeschermd
    25 okt. 19:30WTOC VR3 - Be Quick D VR5
    25 okt. 19:50Be Quick D VR5 - Ropta Boys VR1
    25 okt. 20:10Be Quick D VR5 - De Lauwers VR2
    25 okt. 20:30VIOD VR3 - Be Quick D VR5
    26 okt. 08:45Be Quick D JO10-3 - Dokkum JO10-1G
    26 okt. 08:45Be Quick D JO10-4G - Blauw Wit '34 JO10-4
    26 okt. 08:45Be Quick D JO11-2 - Leovardia JO11-2Afgeschermd
    26 okt. 08:45Be Quick D JO13-1 - SC Joure JO13-1M. (Marcel) Kooistra
    26 okt. 08:45Be Quick D JO9-3G - LAC Frisia 1883 JO9-4
    26 okt. 09:00VC Trynwalden JO8-1 - Be Quick D JO8-1
    26 okt. 09:00Gomos JO13-2 - Be Quick D JO13-2
    26 okt. 09:30Anjum JO9-1 - Be Quick D JO9-2G
    26 okt. 10:00Urk MO13-1 - Be Quick D MO13-1D. (Dirk) Remmelzwaal
    26 okt. 10:00St.Annaparochie JO8-2 - Be Quick D JO8-2
    26 okt. 10:30Be Quick D JO19-1 - Blauw Wit '34 JO19-1J.P. (Jesper) IJkema
    26 okt. 10:30Be Quick D JO13-3 - Drogeham JO13-1J. (Justin) Renkema
    26 okt. 10:30Be Quick D MO17-1 - Harkemase Boys MO17-2Afgeschermd
    26 okt. 10:30Be Quick D JO17-1 - Drachtster Boys JO17-2W. (Willem) de Vries
    26 okt. 10:30Kollum JO10-1 - Be Quick D JO10-2
    26 okt. 11:00Geel Wit JO11-1 - Be Quick D JO11-3GAfgeschermd
    26 okt. 12:15VIOD 2 - Be Quick D 3
    26 okt. 12:30Be Quick D 2 - Heerenveense Boys 2S. (Santosh) Sital
    26 okt. 12:30Be Quick D JO17-4 - FC Burgum JO17-3T. (Theo) Stockmann
    26 okt. 12:30SJO Broekster Walden JO15-2 - Be Quick D JO15-3
    26 okt. 12:55Blauw Wit '34 JO19-3 - Be Quick D JO19-3
    26 okt. 13:50Zeerobben JO17-2 - Be Quick D JO17-2Afgeschermd
    26 okt. 14:30Be Quick D 6 - SC Veenwouden 3S.S. (Sjoerd Sietse) van der Zee
    26 okt. 14:30Leeuwarder Zwaluwen VR1 - Be Quick D VR1
    26 okt. 14:30VC Trynwalden 2 - Be Quick D 4
    26 okt. 14:30VIOD VR1 - Be Quick D VR2
    26 okt. 15:00Be Quick D 1 - Hardegarijp 1R. (Robert) Jager
    26 okt. 15:00Be Quick D 7 - Friese Boys 3Afgeschermd
    28 okt. 19:30Harkemase Boys MO17-2 - Be Quick D MO17-1
    28 okt. 21:30De Herauten 2 - Be Quick D 1Mw. J. (Jeanet) Foppele
    30 okt. 19:30Be Quick D JO15-1 - FC Burgum JO15-1
    31 okt. 20:00Be Quick D 2 - G.S.F.V. Drs. Vijfje 25R.P. (Reinard Pieter) Land
    1 nov. 19:30Be Quick D 5 - Eastermar 3
    1 nov. 19:30Ropta Boys VR1 - Be Quick D VR5
    1 nov. 19:50Be Quick D VR5 - VIOD VR3
    1 nov. 19:50LAC Frisia 1883 VR1 - Be Quick D VR3
    1 nov. 20:10De Lauwers VR2 - Be Quick D VR5
    1 nov. 20:10Blauw Wit '34 VR4 - Be Quick D VR3
    1 nov. 20:30Be Quick D VR3 - FC Burgum VR4
    1 nov. 20:50Be Quick D VR3 - Leeuwarder Zwaluwen VR1
    1 nov. 20:50Be Quick D VR5 - WTOC VR3
    2 nov. 08:30FC Burgum JO11-1 - Be Quick D JO11-1
    2 nov. 08:45Be Quick D JO9-2G - Holwerd JO9-1
    2 nov. 08:45Be Quick D MO13-2 - Ropta Boys MO13-1
    2 nov. 08:45Be Quick D JO13-3 - VV Opende JO13-1
    2 nov. 08:45Be Quick D JO11-2 - Zwaagwesteinde JO11-1
    2 nov. 08:45Be Quick D JO8-2 - Buitenpost JO8-2
    2 nov. 09:00ST Stiens/DTD JO9-2 - Be Quick D JO9-3G
    2 nov. 09:00V en V'68 JO15-1 - Be Quick D JO15-2
    2 nov. 09:00Grootegast Fc. JO9-1M - Be Quick D JO9-1G
    2 nov. 10:00Be Quick D JO10-1 - Blauw Wit '34 JO10-2
    2 nov. 10:00Be Quick D JO10-2 - Wykels Hallum JO10-1
    2 nov. 10:00LAC Frisia 1883 JO10-5 - Be Quick D JO10-4G
    2 nov. 10:00Dokkum JO8-1G - Be Quick D JO8-1
    2 nov. 10:30Be Quick D MO13-1 - ONT MO13-1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 okt.Be Quick D 35+1 - Ropta Boys 35+13 - 0
    18 okt.Be Quick D 45+1 - VCR 45+10 - 1
    18 okt.Be Quick D VR4 - Wykels Hallum VR1
    18 okt.VIOD 35+1 - Be Quick D 35+22 - 1
    18 okt.FC Birdaard 45+1 - Be Quick D 45+13 - 2
    18 okt.FC Burgum VR4 - Be Quick D VR31 - 0
    18 okt.Be Quick D 35+2 - Broekster Boys 35+23 - 1
    18 okt.Be Quick D VR4 - V en V'68 VR1
    18 okt.Broekster Boys 35+1 - Be Quick D 35+12 - 1
    18 okt.Blauw Wit '34 VR4 - Be Quick D VR33 - 0
    18 okt.Be Quick D 45+1 - Dokkum 45+12 - 0
    18 okt.Be Quick D VR3 - LAC Frisia 1883 VR13 - 0
    18 okt.VCR 35+1 - Be Quick D 35+21 - 5
    18 okt.Marrum VR1 - Be Quick D VR4
    18 okt.Be Quick D VR3 - Leeuwarder Zwaluwen VR1
    18 okt.Ropta Boys 45+1 - Be Quick D 45+13 - 2
    19 okt.Be Quick D MO13-1 - SJO Feanstars MO13-1
    19 okt.SJO Feanstars JO17-3 - Be Quick D JO17-33 - 3 (2 - 4)
    19 okt.Be Quick D JO19-3 - SJO Feanstars JO19-22 - 3
    19 okt.Be Quick D JO17-4 - SJO Pekela 2000 JO17-11 - 9
    19 okt.Geel Wit MO13-1 - Be Quick D MO13-10 - 4
    19 okt.SC Joure 2 - Be Quick D 21 - 1
    19 okt.Be Quick D JO19-2 - SC Twijzel JO19-14 - 0
    19 okt.Leeuwarder Zwaluwen 11 - Be Quick D 85 - 0
    19 okt.Be Quick D 7 - Anjum 21 - 2
    19 okt.SC Joure 1 - Be Quick D 11 - 0
    21 okt.G.S.F.V. Drs. Vijfje 25 - Be Quick D 25 - 6